Besetzung
Ivan Mistrík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (Serie)
Parížski mohykáni (1971) (Serie)
Vivat Beňovský (1975) (Serie)
Vladimír Ráž
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Ladislav Chudík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
V tieni vlkov (1971) (Serie)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (Serie)
Parížski mohykáni (1971) (Serie)
Július Pántik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
V chalúpke a za chalúpkou (1986) (Serie)
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (Serie)
Mikuláš Huba
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Naši synovia (1975) (Serie)
V tieni vlkov (1971) (Serie)
Josef Kudílek
Österreich
Beste Serien:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Haldy (1973) (Serie)
Postel s nebesy (1980) (Serie)
Vlado Müller
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Straty a nálezy (1974) (Serie)
A. C. Dupin greift ein (1970) (Serie)
Zdeněk Řehoř
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Krkonošské pohádky (1974) (Serie)
Zahrada (1974) (Serie)
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Jaroslav Rozsíval
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Besucher (1983) (Serie)
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
V tieni vlkov (1971) (Serie)
Vladimír Petruška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (Serie)
Parížski mohykáni (1971) (Serie)
Jedenáste prikázanie (1977) (Serie)
Ján Barto
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Soldaten der Freiheit (1976) (Serie)
Štefan Kvietik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Igor Hrabinský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vivat Beňovský (1975) (Serie)
Postel s nebesy (1980) (Serie)
Škola detektívky (1989) (Serie)
Štefan Mišovic
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Naši synovia (1975) (Serie)
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Bronislav Križan
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Naši synovia (1975) (Serie)
V tieni vlkov (1971) (Serie)
Jiří Kodet
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Andrej Šilan
Polen
Dušan Jamrich
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Parížski mohykáni (1971) (Serie)
Milan Kňažko
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Parížski mohykáni (1971) (Serie)
Straty a nálezy (1974) (Serie)
Anton Korenči
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
V tieni vlkov (1971) (Serie)
Parížski mohykáni (1971) (Serie)