Slowakei,
2007, 50 min
Besetzung
Gabriela Dolná
Beste Serien:
Červené pásky (2020) (Serie)
Pán profesor (2020) (Serie)
Kriminálka Kraj (2022) (Serie)
Ondřej Daniš
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Žofia Martišová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Straty a nálezy (1974) (Serie)
Jedenáste prikázanie (1977) (Serie)
Laura Kovalová
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Útěk do Budína (2003) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Henrieta Jančišinová Kolláriková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Websterovci (2017) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Šťastná rybka (2022) (Serie)
Ria Paldiová
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (Serie)
Ivan Béla Vojtek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Útěk do Budína (2003) (Serie)
Dorota Nvotová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Eden (2005) (Serie)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (Serie)
Mirka Gális Partlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Za mestskými múrmi (1998) (Serie)
Superhrdinovia (2014) (Serie)
Panelák (2008) (Serie)
Juraj Haviar
Beste Serien:
Aféry (2010) (Serie)
V mene zákona (2009) (Serie)
Rodinné prípady (2012) (Serie)
Vladimír Černý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Elena Kolek Spaskov
Mazedonien
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Kriminálka Kraj (2022) (Serie)
Delukse (2019) (Serie)
Dagmar Dianová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Panelák (2008) (Serie)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (Serie)
Lujza Garajová Schrameková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
1890 (2017) (Serie)
Susedia (2006) (Serie)
Mama na prenájom (2023) (Serie)
Ján Lupták
Beste Serien:
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (Serie)
Alena Michalidesová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Domov (1985) (Serie)
Vrabce z Tŕnia (1984) (Serie)
Kriminálka Kraj (2022) (Serie)
Eva Večerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Lukáš Dóza
Beste Serien:
Hniezdo (2020) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (Serie)
Pavol Lančarič
Beste Serien:
Profesionáli (2008) (Serie)
Detektív Dušo (2018) (Serie)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (Serie)
Vladimír Minarovič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Naši synovia (1975) (Serie)
V tieni vlkov (1971) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)