Regie:
Milan RůžičkaKamera:
Andrej BarlaMusik:
Jiří SvobodaBesetzung:
Luděk Munzar, Ondřej Pavelka, Markéta Fišerová, Ondřej Havelka, Ladislav Mrkvička, Bronislav Križan, Ladislav Trojan, Jana Švandová, František Husák (mehr)Besetzung
Luděk Munzar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984) - Erzähler
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Ondřej Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
Naši furianti (2006) (Theateraufzeichnung)
Markéta Fišerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Krajina s nábytkem (1986)
O štěstí a kráse (1986) (Fernsehfilm)
Jako listy jednoho stromu (1979) (Fernsehfilm)
Ondřej Havelka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Ladislav Mrkvička
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Das Attentat (1964)
Bronislav Križan
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Kubo (1965) (Fernsehfilm)
Naši synovia (1975) (Serie)
Der Platz der Hl. Elisabeth (1965)
Ladislav Trojan
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Jana Švandová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ich springe über Pfützen (1970)
Brakýři (1983) (Fernsehfilm)
Vracenky (1990)
František Husák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Josef Větrovec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das gestohlene Luftschiff (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Fernsehfilm)
Ota Sklenčka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jiří Klem
Beste Filme:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Královská hra (1980) (Fernsehfilm)
Milena Dvorská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Heimat, süße Heimat (1985)
Es war einmal ein König (1954)
Libuše Švormová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Michal Pavlata
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Deskový statek (2008) (Theateraufzeichnung)
Vracenky (1990)
Rostislav Kuba
Tschechoslowakei
Beste Filme:
S Pydlou v zádech (1985) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Daniela Kolářová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Volksschule (1991)
Das einsame Haus am Waldesrand (1976)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jitka Zelenohorská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Adele hat noch nicht genachtmahlt (1978)
Lerchen am Faden (1969)
Jan Kuželka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus - Director's Cut (1984)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Petr Růžička
Tschechoslowakei
Beste Filme: