Folgen(42)
-
Omyl (S04E01)
-
Návštěva (S04E02)
-
Facka (S04E03)
-
Užovka (S04E04)
-
Dům (S04E05)
-
Zloděj (S04E06)
-
Muky lásky (S04E07)
-
Koliesko (S04E08)
-
Plesové šaty (S04E09)
-
Kousek života (S04E10)
-
Náš Pepa (S04E11)
-
První pohled (S04E12)
-
Péče o dítě (S04E13)
-
Kamarádi (S04E14)
-
Pětka pro štěstí (S04E15)
-
Housle (S04E16)
-
Mlýn (S04E17)
-
Agneska (S04E18)
-
Kotník (S04E19)
-
Facka (S04E20)
-
Šachy (S04E21)
-
Sázka (S04E22)
-
Karty (S04E23)
-
Pokuta (S04E24)
-
Jasnovidec (S04E25)
-
Chrobáčik (S04E26)
-
List na rozlúčku (S04E27)
-
Tornádo (S04E28)
-
Matematika (S04E29)
-
Zlodějka (S04E30)
Besetzung
Milena Zahrynowská
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Pan Tau (1971) (Serie)
Das unsichtbare Visier (1973) (Serie)
Ilja Prachař
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Krkonošské pohádky (1974) (Serie)
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Jaromír Hanzlík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Vítězslav Černý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Josef Bláha
Jugoslawien
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Vladimír Hrubý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Míla Myslíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Marie Rosůlková
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Jaroslav Satoranský
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Krkonošské pohádky (1974) (Serie)
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Josef Patočka
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Ivan Svetko
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Benjamín Michalský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
V tieni vlkov (1971) (Serie)
Jedenáste prikázanie (1977) (Serie)
Na baňu klopajú (1981) (Serie)
Ondriš Jariabek
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Der Ochsenkrieg (1987) (Serie)
Nech žije deduško (1978) (Serie)
Marian Labuda
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (Serie)
Sedem statočných budíkov (1975) (Serie)
Zuzana Cigánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Ungewöhnliche Geschichten (1970) (Serie)
Daniela Kolářová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jiřina Štěpničková
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Povídky malostranské (1984) (Serie)
Jana Hlaváčová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Božena Böhmová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Miloš Kopecký
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Ctná paní Lucie (1972) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie) - Schauspieler*in, Moderator*in