Folgen(42)
-
Omyl (S04E01)
-
Návštěva (S04E02)
-
Facka (S04E03)
-
Užovka (S04E04)
-
Dům (S04E05)
-
Zloděj (S04E06)
-
Muky lásky (S04E07)
-
Koliesko (S04E08)
-
Plesové šaty (S04E09)
-
Kousek života (S04E10)
-
Náš Pepa (S04E11)
-
První pohled (S04E12)
-
Péče o dítě (S04E13)
-
Kamarádi (S04E14)
-
Pětka pro štěstí (S04E15)
-
Housle (S04E16)
-
Mlýn (S04E17)
-
Agneska (S04E18)
-
Kotník (S04E19)
-
Facka (S04E20)
-
Šachy (S04E21)
-
Sázka (S04E22)
-
Karty (S04E23)
-
Pokuta (S04E24)
-
Jasnovidec (S04E25)
-
Chrobáčik (S04E26)
-
List na rozlúčku (S04E27)
-
Tornádo (S04E28)
-
Matematika (S04E29)
-
Zlodějka (S04E30)
Besetzung
Alena Kreuzmannová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Příběhy cvrčka a štěňátka (1978) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Josef Somr
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Es waren einmal zwei Schreiber (1972) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Michal Pavlata
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
František Kovářík
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Hrdinové okamžiku (1961) (Serie)
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Václav Kaňkovský
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Jan Potměšil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Třešňová babička (1977) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Vladimír Hlavatý
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Es waren einmal zwei Schreiber (1972) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Simona Stašová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Věra Galatíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jitka Smutná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Josef Langmiler
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Adam a Eva (1984) (Serie)
Dana Medřická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Bohuš Záhorský
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Krkonošské pohádky (1974) (Serie) - Erzähler
Zahrada (1974) (Serie)
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Taťjana Medvecká
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Jiřina Šejbalová
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Hrdinové okamžiku (1961) (Serie)
Antonín Molčík
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Otakar Brousek ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Naďa Konvalinková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Oldřich Musil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Ludmila Vostrčilová
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)