Besetzung
Eduard Cupák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Die Hexenjagd (1969)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jan Kanyza
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (Fernsehfilm)
Ondřej Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
Naši furianti (2006) (Theateraufzeichnung)
Vítězslav Jandák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Tichá bolest (1990)
Signum laudis (1980)
Carmen Mayerová
Deutsches Reich
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Krvavá svatba (1987) (Theateraufzeichnung)
Smutek sluší Elektře (1991) (Theateraufzeichnung)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Stanislava Strobachová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Mephisto (1981)
Die wilde Barbara (1949)
Pasáček z doliny (1983)
Isabela Soukupová-Siegelová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wie Poeten das Leben genießen (1987)
Stopy zločinu: Pátek, čas motýlů (1989) (Fernsehfilm)
Případ nevinné řeky (1986) (Fernsehfilm)
Libuše Billová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jenůfa (1976) (Fernsehfilm)
Lumpacivagabundus (1970) (Theateraufzeichnung)
Zuzana Krupicová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Slané bonbóny (1985)
Jsi krásná (1986) (Fernsehfilm)
Pohlaď kočce uši (1985)
Lenka Filipová-Kudelová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Víc než případ (1984) (Fernsehfilm)
Já z toho budu mít smrt (2005) (Fernsehfilm)
Pavel Leicman
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Smrt Hippodamie (2007) (Theateraufzeichnung)
Čertiská (1989) (Fernsehfilm)
Jaromír Tlalka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Krev zmizelého (2006) (Serie)
Krev zmizelého (2005)
Jiří Tomek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Josef Karlík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wie man den Vater in die Besserungsanstalt bekommt (1978) (Fernsehfilm)
Racek (1976) (Theateraufzeichnung)
Ich springe über Pfützen (1970)
Rudolf Krátký
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Šťastný Jim (1969) (Fernsehfilm)
Karel Bartoň
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Fernsehfilm)
Koločava (2002) (Theateraufzeichnung)
Ivana Vávrová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Popel a hvězdy (1990) (Fernsehfilm)
Was ist das für ein Soldat (1987)
Šéfe, jdeme na to! (1984) (Fernsehfilm)
Pavla Severinová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Der fesche Hubert (1984)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (Fernsehfilm)
Zora Muchová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Koncert na konci léta (1979)
Pod nohama nebe (1983)
Lenka (1982) (Fernsehfilm)