Familie / Drama
Tschechien,
(2008–2009)
Folgen(79)
-
Otvíráme! (S04E01)
-
Nikomu to neříkej! (S04E02)
-
Sylvě jde o život (S04E03)
-
Bufet nám neberte! (S04E04)
-
Už to nebudu tajit (S04E05)
-
Rozvod po italsku (S04E06)
-
Chci pryč! (S04E07)
-
Musíte to přežít oba (S04E08)
-
Mami! (S04E09)
-
Pomluvu nezabiješ (S04E10)
-
Nejste náhodou inkvizitor? (S04E11)
-
Díky za všechno! (S04E12)
-
Zvládnu to sám! (S04E13)
-
Někdo musí být první (S04E14)
-
Tisíc očí (S04E15)
-
Hon na veverku (S04E16)
-
Mám strach (S04E17)
-
Tohle nemůžeme! (S04E18)
-
Běž pryč! (S04E19)
-
Drž mě za ruku (S04E20)
-
Hůř už být nemůže (S04E21)
-
Raději se nevracej! (S04E22)
-
Nikdy se tě nevzdám (S04E23)
-
Kamínek z potoka (S04E24)
-
Děkuji Bohu (S04E25)
-
Nechci jít domů (S04E26)
-
Kam patřím? (S04E27)
-
Jak Romeo a Julie (S04E28)
-
Rytíři nevymřeli (S04E29)
-
Pomocná ruka (S04E30)
Besetzung
Jan Hammer
Beste Serien:
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Pavel Rudolf Plasche
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Zdeněk Rumpík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
David Suchařípa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Die Elenden (2000) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Jan Urban
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Jana Frouzová
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Tereza Sochorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Malá velká liga (2023) (Serie)
Petra Jindrová
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Milena Kleinerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Tomáš Kobr
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
To se vysvětlí, soudruzi! (2024) (Serie)
Jiří Zapletal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Miroslav Maršálek
Beste Serien:
Doktor Martin (2015) (Serie)
Hlava Medúzy (2021) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Ali Amiri
Iran
Beste Serien:
Svatby v Benátkách (2014) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Eliška a Damián (2023) (Serie)
Vanda Károlyi
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Martin Maxa
Tschechoslowakei
Jan Szymik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Radka Tesárková
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Škoda lásky (2013) (Serie)
Marcela Holubcová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Petr Koutecký
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Škoda lásky (2013) (Serie)
Adam Kulhavý
Beste Serien:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)