Regie:
Radim CvrčekKamera:
Karel KopeckýMusik:
Harry MacourekBesetzung:
Vladimír Kratina, Jaroslav Rozsíval, Tibor Vokoun, Vladimír Menšík, Ilja Prachař, Ľudovít Greššo, Jiří Tomek, Petr Skarke, Jaromír Roštínský, Milan Kiš (mehr)Besetzung
Vladimír Kratina
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Metanol (2018) (Fernsehfilm)
Brakýři (1983) (Fernsehfilm)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Jaroslav Rozsíval
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nebeští jezdci (1968)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Janosik, Held der Berge (1963)
Tibor Vokoun
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jahňa chudobného (1992) (Fernsehfilm)
Tajomstvá pod viečkami (1990) (Fernsehfilm)
Čerešňový chlapec (2011) (Fernsehfilm)
Vladimír Menšík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Ilja Prachař
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Ľudovít Greššo
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Mitternachtsmesse (1962)
Balada o siedmich obesených (1968) (Fernsehfilm)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Jiří Tomek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Petr Skarke
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Die Herren Jungen (1975)
Zánik samoty Berhof (1983)
Jaromír Roštínský
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Javorová fujarka (1973) (Fernsehfilm)
Archimédův bod (1982) (Fernsehfilm)
Slané bonbóny (1985)
Milan Kiš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Oldřich Velen
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Alle guten Landsleute (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Jiří Kodet
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Das höhere Prinzip (1960)
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Maroš Kramár
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Chrobák v hlave (2014) (Theateraufzeichnung)
Život bez konca (1982) (Serie)
Eygletiérovci (1986) (Fernsehfilm)
Ľudovít Króner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Wut und Trauer (1969)
Stíny horkého léta (1977)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Lubomír Kostelka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Balada z hadrů (1960) (Theateraufzeichnung)
Alle guten Landsleute (1968)
Taťána Málková
Beste Filme:
Děti zítřků (1980)
Jana Paulová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
S Pydlou v zádech (1985) (Theateraufzeichnung)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (Theateraufzeichnung)
Andrej Hryc
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (Konzert)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Svetlana Majbová
Beste Filme:
Samej mi je smutno (1983) (Fernsehfilm)
Učiteľka (1983) (Fernsehfilm)
Pomsta mŕtvych rýb (1980)