Regie:
Igor CielDrehbuch:
Ľubo KockaKamera:
Marián MinárikBesetzung:
Ľubomír Paulovič, Tomáš Žilinčík, Beata Znaková-Drotárová, Ľubica Očková, Štefan Mišovic, Jozef Sorok, Anton Šulík st., Elena Petrovická, Marta Sládečková, Anton Ďuriník, Ján Mildner (mehr)Besetzung
Ľubomír Paulovič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Divadelná komédia (1994) (Theateraufzeichnung)
LENI (2015) (Theateraufzeichnung)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Tomáš Žilinčík
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Zuzanka Hraškovie (1991) (Fernsehfilm)
Louis Pasteur (1977) (Fernsehfilm)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Beata Znaková-Drotárová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kráľovská hra (1999) (Fernsehfilm)
Miliónový chlap (1987) (Fernsehfilm)
Dies irae (1984) (Fernsehfilm)
Ľubica Očková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pomocník (1980) (Fernsehfilm)
Pomocník (1981)
Nevera po slovensky (1980)
Štefan Mišovic
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rysavá jalovica (1970) (Fernsehfilm)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Tisícročná včela (1983)
Jozef Sorok
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši synovia (1975) (Serie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Zvony pre bosých (1965)
Anton Šulík st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Bastard muss sterben (1998)
Zuzanka Hraškovie (1991) (Fernsehfilm)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Elena Petrovická
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Těžká hodina (1986) (Fernsehfilm)
Pehavý Max a strašidlá (1987)
Pomocník (1980) (Fernsehfilm)
Marta Sládečková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
A čo ja, miláčik? (1986) (Fernsehfilm)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (Fernsehfilm)
Ujo Váňa (1998) (Theateraufzeichnung)
Anton Ďuriník
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Naši synovia (1975) (Serie)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (Fernsehfilm)
Pomocník (1980) (Fernsehfilm)
Ján Mildner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Tisícročná včela (1983)
Vianoce Adama Boronču (1988) (Fernsehfilm)
Jozef Kramár
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zuzanka Hraškovie (1991) (Fernsehfilm)
Posledná bosorka (1957)
Pomocník (1980) (Fernsehfilm)
Michal Gazdík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zuzanka Hraškovie (1991) (Fernsehfilm)
Sluha dvoch pánov (1991) (Fernsehfilm)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Igor Galanda
Tschechoslowakei
Anton Januš
Beste Filme:
Zuzanka Hraškovie (1991) (Fernsehfilm)
Naši synovia (1975) (Serie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Margita Mazalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zuzanka Hraškovie (1991) (Fernsehfilm)
Gendúrovci (1994) (Fernsehfilm)
Pomocník (1980) (Fernsehfilm)
Mária Bálintová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zuzanka Hraškovie (1991) (Fernsehfilm)
Gendúrovci (1994) (Fernsehfilm)
Kára plná bolesti (1985)
Ján Gubala
Beste Filme:
Mitternachtsmesse (1962)
Naši synovia (1975) (Serie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Tibor Bogdan
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Canarisova krvavá hviezda (1966) (Fernsehfilm)
Naši synovia (1975) (Serie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Emil Horváth st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Naši synovia (1975) (Serie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)