Regie:
Libuše KoutnáDrehbuch:
Jiří MelíšekKamera:
Věra ŠtinglováMusik:
Ladislav ŠtaidlBesetzung:
Jiří Císler, Jan Čenský, Ilona Svobodová, Veronika Gajerová, Magdalena Reifová, Martina Hudečková, Monika Effenbergerová, Jan Skopeček, Jiřina Bohdalová, Josef Bek, Dana Syslová, Tomáš Juřička (mehr)Besetzung
Jiří Císler
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pohádky pod sněhem (1985)
Das Ohr (1970)
Zlatí úhoři (1979) (Fernsehfilm)
Jan Čenský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
Člověk proti zkáze (1989)
Ilona Svobodová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (Theateraufzeichnung)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Veronika Gajerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Swingtime (2007) (Fernsehfilm)
Habermanns Mühle (2010)
I ve smrti sami (2004) (Fernsehfilm)
Magdalena Reifová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Herren Jungen (1975)
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
Martina Hudečková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tonda, Slavka und das magische Licht (2023)
Swingtime (2007) (Fernsehfilm)
Habermanns Mühle (2010)
Monika Effenbergerová
Tschechoslowakei
Jan Skopeček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Jiřina Bohdalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Pohádky pod sněhem (1985)
Josef Bek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Láska jako trám (1967) (Fernsehfilm)
Bílá paní (1965)
Dana Syslová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Krvavá svatba (1987) (Theateraufzeichnung)
Tomáš Juřička
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tichá bolest (1990)
Im Westen nichts Neues (1979) (Fernsehfilm)
Člověk proti zkáze (1989)
Dan Krameš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Plášť pro vítr (1979) (Fernsehfilm)
Pan Samochodzik i praskie tajemnice (1988)
Jana Drbohlavová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Auf dem Kometen (1970)
Jiří Bednář
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Nebeští jezdci (1968)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Ondřej Vetchý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Die Volksschule (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Míla Myslíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Der Leichenverbrenner (1968)
Heimat, süße Heimat (1985)
Martin Šotola
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Zlá krev (1986) (Serie)
Bota jménem Melichar (1983)