Regie:
Jiří AdamecKamera:
Antonín KovácsMusik:
Ladislav ŠtaidlBesetzung:
Jindra Bartošová, Antonín Navrátil, Jan Čenský, Ljuba Krbová, Dana Bartůňková, Jana Kubátová, Tomáš Juřička, Michal Pešek, Eliška Balzerová, Jiří Bartoška, Miroslav Zounar, Ladislav Trojan (mehr)Folgen(6)
Besetzung
Jindra Bartošová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Strom pohádek (1987) (Serie)
Zkoušky z dospělosti (1980) (Serie)
Antonín Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Jan Čenský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Ljuba Krbová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Dana Bartůňková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Besucher (1983) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Jana Kubátová
Tschechoslowakei
Tomáš Juřička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Vodník (2019) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Michal Pešek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Eliška Balzerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Přísahám a slibuji (1990) (Serie)
Ungewöhnliche Geschichten (1970) (Serie)
Jiří Bartoška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Miroslav Zounar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tři spory (1981) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Přísahám a slibuji (1990) (Serie)
Ladislav Trojan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Milena Dvorská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Der Ochsenkrieg (1987) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Vladimír Menšík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Jana Hlaváčová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Marie Rosůlková
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Alena Vránová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Jan Teplý st.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Jiří Krampol
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Jana Andresíková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)