Regie:
Zdenek PotužilDrehbuch:
Ivan KlímaKamera:
Josef ŠpeldaMusik:
Miki JelínekBesetzung:
Luboš Veselý, Jana Březinová, Tereza Brodská, Karel Roden, Leoš Suchařípa, Hana Frejková, Radim Vašinka, Barbara Lukešová, Zdeněk Dušek, Miloslav Kopečný, Viktorie Čermáková, Tomáš Didunyk (mehr)Besetzung
Luboš Veselý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (Theateraufzeichnung)
Jana Březinová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Tisícročná včela (1983)
Tereza Brodská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Všichni moji blízcí (1999)
Unsere Geister sollen leben (1977)
Karel Roden
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Bourne Verschwörung (2004)
The Scarlet Pimpernel (1999) (Serie)
Tancuj Matyldo (2023)
Leoš Suchařípa
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Lerchen am Faden (1969)
Hana Frejková
Großbritannien
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Hitler - Der Aufstieg des Bösen (2003) (Fernsehfilm)
Radim Vašinka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Eine Nacht auf Karlstein (1973)
Pražská 5 (1988)
Einmal hin, einmal her (1988)
Barbara Lukešová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Kukačka v temném lese (1984)
Zdeněk Dušek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kráva (1993)
Tisícročná včela (1983)
Miloslav Kopečný
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Běsi (2008) (Theateraufzeichnung)
Specialita šéfkuchaře (1999) (Fernsehfilm)
Viktorie Čermáková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Volha (2023) (Serie)
Louis van Beethoven (2020) (Fernsehfilm)
Výchova dívek v Čechách (1997)
Tomáš Didunyk
Beste Filme:
Franz a Felice (1992) (Fernsehfilm)
Josef Fiala
Beste Filme:
Faust (1994)
Akkumulator 1 (1994)
Koncert na konci léta (1979)
Radka Fidlerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus - Director's Cut (1984)
Pasáček z doliny (1983)
Božská Ema (1979)
Dalibor Gondík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Noc rozhodnutí (1993) (Fernsehfilm)
Touha (2011) (Theateraufzeichnung)
Faust (1989) (Fernsehfilm)
Jaroslav Achab Haidler
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Zkrocení zlé ženy (2016) (Theateraufzeichnung)
Ve stínu (2012)
Miroslav Kovářík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Franz a Felice (1992) (Fernsehfilm)
Jiří Macháček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Oblomov (2002) (Theateraufzeichnung)
Einzelgänger (2000)
Občanský průkaz (2010)
Zdeněk Pecháček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lord of War – Händler des Todes (2005)
Zločin v Polné (2016) (Fernsehfilm)
Warum? (1987)
Marek Ronec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (Theateraufzeichnung)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Noc rozhodnutí (1993) (Fernsehfilm)