Regie:
Jaroslav DudekDrehbuch:
Jaroslav DietlKamera:
Alois NožičkaMusik:
Zdeněk PololáníkBesetzung:
Luděk Munzar, Eva Jakoubková, Jaroslav Moučka, Slávka Hozová, Radovan Lukavský, Jana Štěpánková, Petr Kostka, Jana Preissová, Jiří Krampol (mehr)Folgen(13)
-
Vandrovník (E01)
-
Huťmistr (E02)
-
Návrat (E03)
-
V novém domě (E04)
-
Krize (E05)
-
Stěhování (E06)
-
Skrýš (E07)
-
Jaro (E08)
-
Voda (E09)
-
Krahulíkova vila (E10)
-
Ochranná značka (E11)
-
Nedělní směna (E12)
-
Jubileum (E13)
Besetzung
Jan Vágner
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Jiří Samek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jan Pohan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Jiří Sedláček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Karin Krajčo Babinská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (Serie)
Jana Janatová
Beste Serien:
Zirkus Humberto (1988) (Serie)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (Serie)
Ein Haus mit tausend Gesichtern (1984) (Serie)
Jan Vokurka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (Serie)
Der Wunschkindautomat (1984) (Serie)
Alexander Kučerenko
Sowjetunion
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Povstalecká história (1984) (Serie)
Andrea Malá
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (Serie)
Miroslav Batík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (Serie)
Poručík Petr (1981) (Serie)
Oldřich Velen
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Jakub Šolín
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (Serie)
Pihulka a Kaňka (1984) (Serie)
Hana Pastejříková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (Serie)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (Serie)
Vítězslav Jirsák
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Dalimil Klapka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Jindřich Hrdý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Kamarádi (1969) (Serie)
Marek Pavlovský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zirkus Humberto (1988) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Martina Hudečková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Škola za školou (1981) (Serie)
Zirkus Humberto (1988) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Ladislav Kazda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Daniela Bakerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)