Regie:
Miloslav ŠmídmajerDrehbuch:
Dagmar ŠťastnáKamera:
Martin ČechMusik:
René RyparBesetzung:
Hana Vagnerová, Marek Vašut, Tereza Rychlá, Zlata Adamovská, Daniela Kolářová, Igor Orozovič, Marek Němec, Zuzana Pillmann, Jiří Vyorálek, Albert Čuba (mehr)Besetzung
Hana Vagnerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Herec (2020) (Serie)
Vyvraždění rodiny Greenů (2002) (Fernsehfilm)
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Marek Vašut
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mňága - Happy End (1996)
Hitler - Der Aufstieg des Bösen (2003) (Fernsehfilm)
La Vie en rose (2007)
Tereza Rychlá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Toman (2018)
Případ dvou básníků (2019) (Fernsehfilm)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Zlata Adamovská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Volksschule (1991)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Daniela Kolářová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Volksschule (1991)
Das einsame Haus am Waldesrand (1976)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Igor Orozovič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Kytice (2020) (Theateraufzeichnung)
Její pastorkyně (2012) (Theateraufzeichnung)
Marek Němec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
#annaismissing (2023)
Lidská tragikomedie (2021) (Theateraufzeichnung)
Protektor (2009)
Zuzana Pillmann
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Probudím se včera (2012)
Die Geliebte des Teufels (2016)
Správnej dres (2015) (Fernsehfilm)
Jiří Vyorálek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Korespondence V+W (2012) (Theateraufzeichnung)
Stavrogin je ďábel (2005) (Theateraufzeichnung)
Zlatá šedesátá (2015) (Theateraufzeichnung)
Albert Čuba
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Slyšení (2017) (Theateraufzeichnung)
Devadesátky (2022) (Serie)
Bull (2019) (Theateraufzeichnung)
Marie Viková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Haldy (1973) (Serie)
Peklo s princeznou (2009)
Mimořádný případ (1989) (Fernsehfilm)
Vladimír Polák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Bull (2019) (Theateraufzeichnung)
Doktor Faustus (2016) (Theateraufzeichnung)
Die Prinzessin und der Fluch der Zeit (2020)
Petr Kubala
Beste Filme:
Za vším hledej ženu (2022)
Muzzikanti (2017)
Ženská pomsta (2020)
Betka Stanková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Rebelové (2001)
Pavel Krumpár
Beste Filme:
I ve smrti sami (2004) (Fernsehfilm)
Případ mrtvého nebožtíka (2020)
Za vším hledej ženu (2022)
Tomáš Blažek
Beste Filme:
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Za vším hledej ženu (2022)
Slunečná (2020) (Serie)
Ladislav Hampl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Jan Čenský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
Člověk proti zkáze (1989)
Miroslav Táborský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Kolya (1996)
Matěj Dadák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Dámský krejčí (2012) (Theateraufzeichnung)
Deskový statek (2008) (Theateraufzeichnung)