Zlatá labuť - Série 2 (2023) (Staffel)
Regie:
Braňo HoličekDrehbuch:
Jan CoufalKamera:
Jan HubačBesetzung:
Marta Dancingerová, Adam Vacula, Kristýna Ryška, Robert Mikluš, Simona Lewandowska, Beáta Kaňoková, Daniela Kolářová, Tomáš Töpfer, Pavel Řezníček, Jaroslav Plesl, Jan Dolanský, Anna Veselá (mehr)Besetzung
Marta Dancingerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Adam Vacula
Beste Serien:
Tom Clancy's Jack Ryan (2018) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Kristýna Ryška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Robert Mikluš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Simona Lewandowska
Tschechien
Beste Serien:
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Pět let (2022) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Beáta Kaňoková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Genius (2017) (Serie)
Zlatá labuť (2023) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Daniela Kolářová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Tomáš Töpfer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Pavel Řezníček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Jaroslav Plesl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jan Dolanský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Anna Veselá
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Totems (2022) (Serie)
Zlatá labuť (2023) (Serie)
Jiří Hána
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Michaela Maurerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Zlatá labuť (2023) (Serie)
Kryštof Bartoš
Beste Serien:
A Small Light (2023) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Regina Rázlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Robin Ferro
Tschechien
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Tři tygři (2019) (Serie)
Zlatá labuť (2023) (Serie)
Petr Kostka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Barbora Bočková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Jiří Bábek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)