Folgen(16)
-
Čestný tátovský (E01)
-
Trable na třetí (E02)
-
Hlavička (E03)
-
Suchý červen (E04)
-
Rande naslepo (E05)
-
Hrdina (E06)
-
Sledovačka (E07)
-
Svatba (E08)
-
Plný dům (E09)
-
Domov na prodej (E10)
-
Jiný kafe (E11)
-
Stěhování (E12)
-
Kolaudace (E13)
-
In flagranti (E14)
-
Přes čáru (E15)
-
Táta v akci (E16)
Besetzung
Martin Pechlát
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Jitka Schneiderová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Agáta Kryštůfková
Tschechien
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Oktoberfest 1900 (2020) (Serie)
Štepánka Fingerhutová
Tschechien
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Veronika Divišová
Tschechien
Beste Serien:
Volha (2023) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Petra Hřebíčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Aneta Kernová
Tschechien
Beste Serien:
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Poldové a nemluvně (2020) (Serie)
Bořek Slezáček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Charité (2017) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Kryštof Bartoš
Beste Serien:
A Small Light (2023) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Zdena Herfortová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Radek Jiříček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Spravedlnost (2017) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Marek Dobeš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Petra Ben Messaoud
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Stylista (2018) (Serie)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (Serie)
Jan Vlasák
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Annette Nesvadbová
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Petr Vaněk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Maria Theresia (2017) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Marek Lambora
Tschechien
Beste Serien:
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
Amelie Pokorná
Tschechien
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Damián Hruban
Beste Serien:
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Hanuš Bor
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)