Tschechien,
(2022–2023), 41 h 48 min
(Minutenlänge: 54–74 min)
Folgen(42)
-
Stačily dvě rány (E31)
-
Velké odhalování (E32)
-
Pavilon hyen (E33)
-
Štěnice (E34)
-
Ultimátum (E35)
-
Doupě neřesti (E36)
-
Slovo proti slovu (E37)
-
Práce snů (E38)
-
Andělé v Americe (E39)
-
Svatba v přímém přenosu (E40)
-
Chomout! (E41)
-
Loučení (E42)
Besetzung
Jakub Žáček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Petr Vydra
Tschechoslowakei
Vlastina Svátková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Die Musketiere (2014) (Serie)
Nikola Heinzlová
Tschechien
Beste Serien:
Guru (2022) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Tátové na tahu (2018) (Serie)
Vít Maštalíř
Beste Serien:
Život je hra (2018) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Pamela Soukupová
Beste Serien:
Dobré zprávy (2022) (Serie)
Denis Docenko
Beste Serien:
Totems (2022) (Serie)
Mužketýři (2021) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Michal Říha
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Dobré zprávy (2022) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Petr Bláha Nejedlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Nikol Houdková
Beste Serien:
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Dobré zprávy (2022) (Serie)
Renata Kotápišová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Dobré zprávy (2022) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Štěpán Benca
Beste Serien:
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Dobré zprávy (2022) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Ludmila Razimová
Beste Serien:
Dobré zprávy (2022) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Ondřej Gregor Brzobohatý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
Iveta (2022) (Serie)
Linka (2019) (Serie)
Jiří Perůtka
Beste Serien:
Malá velká liga (2023) (Serie)
Dobré zprávy (2022) (Serie)
1. MISE (2021) (Serie)
Lukáš Adam
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Kafe & Cigárko (2017) (Serie)
Jakub Dittrich
Beste Serien:
Banáni (2023) (Serie)
Dobré zprávy (2022) (Serie)
1. MISE (2021) (Serie)
Jan Knespl
Beste Serien:
#martyisdead (2019) (Serie)
Dobré zprávy (2022) (Serie)
Kadeřnictví (2018) (Serie)
Jarmil Škvrna
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)
David Punčochář
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)