Tschechien,
(2022–2023), 41 h 48 min
(Minutenlänge: 54–74 min)
Folgen(42)
-
Jízda s princem (E01)
-
Boháč z jeskyně (E02)
-
Čuníci a labutě (E03)
-
Hrdinové (E04)
-
Krize (E05)
-
Přelet nad kukaččím hnízdem (E06)
-
Kukačko už nekukej (E07)
-
Plán B (E08)
-
Tajemství Karla Kunce (E09)
-
In kdoulovice veritas (E10)
-
Panika a jiné ataky (E11)
-
Piloty do zdi (E12)
-
Výpadek proudu (E13)
-
Rošáda (E14)
-
Souboj o pozici (E15)
-
Chce to víc bulváru (E16)
-
Plus jednička (E17)
-
Získej svého náměstka (E18)
-
Jabloňový sad (E19)
-
Zahrádecké zoufalky (E20)
-
Ondřejova nová holka (E21)
-
Na kolena (E22)
-
Citové referendum (E23)
-
Marián, Mistr humoru (E24)
-
Muži na kolenou (E25)
-
Je tohle pravá láska? (E26)
-
Kompro! (E27)
-
Polibek od gentlemana (E28)
-
Tajemství (E29)
-
Veřejné tajnosti (E30)
Besetzung
Jakub Žáček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Petr Vydra
Tschechoslowakei
Vlastina Svátková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Die Musketiere (2014) (Serie)
Nikola Heinzlová
Tschechien
Beste Serien:
Guru (2022) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Tátové na tahu (2018) (Serie)
Vít Maštalíř
Beste Serien:
Život je hra (2018) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Pamela Soukupová
Beste Serien:
Dobré zprávy (2022) (Serie)
Denis Docenko
Beste Serien:
Totems (2022) (Serie)
Mužketýři (2021) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Michal Říha
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Dobré zprávy (2022) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Petr Bláha Nejedlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Nikol Houdková
Beste Serien:
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Dobré zprávy (2022) (Serie)
Renata Kotápišová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Dobré zprávy (2022) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Štěpán Benca
Beste Serien:
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Dobré zprávy (2022) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Ludmila Razimová
Beste Serien:
Dobré zprávy (2022) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Ondřej Gregor Brzobohatý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
Iveta (2022) (Serie)
Linka (2019) (Serie)
Jiří Perůtka
Beste Serien:
Malá velká liga (2023) (Serie)
Dobré zprávy (2022) (Serie)
1. MISE (2021) (Serie)
Lukáš Adam
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Kafe & Cigárko (2017) (Serie)
Jakub Dittrich
Beste Serien:
Banáni (2023) (Serie)
Dobré zprávy (2022) (Serie)
1. MISE (2021) (Serie)
Jan Knespl
Beste Serien:
#martyisdead (2019) (Serie)
Dobré zprávy (2022) (Serie)
Kadeřnictví (2018) (Serie)
Jarmil Škvrna
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)
David Punčochář
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)