Špunti na cestě
Regie:
Jiří ChlumskýKamera:
Asen ŠopovMusik:
Ondřej BrousekBesetzung:
David Novotný, Anna Polívková, Jiří Langmajer, Tatiana Dyková, Pavel Liška, Pavla Gajdošíková, Miroslav Donutil, Arnošt Goldflam, Filip Antonio, Veronika Divišová, Antonín Holoubek (mehr)Besetzung
David Novotný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Anna Polívková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Jiří Langmajer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Tatiana Dyková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Pavel Liška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (Serie)
Pavla Gajdošíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Miroslav Donutil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Arnošt Goldflam
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Filip Antonio
Tschechien
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Veronika Divišová
Tschechien
Beste Serien:
Volha (2023) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Antonín Holoubek
Beste Serien:
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Viktor Antonio
Tschechien
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Freud (2020) (Serie)
Povídání o mamince a tatínkovi (2016) (Serie)
Ella Dvořáková
Tschechien
Beste Serien:
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Jolana Jirotková
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Jitřní záře (2022) (Serie)
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Jan Španbauer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
#martyisdead (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Jan Teplý ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Filip František Červenka
Tschechien
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Národní házená (2022) (Serie)
Ladislav Pokorný
Beste Serien:
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Leonard Stirský Hädler
Deutschland
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Matematika zločinu (2023) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Tomáš Dastlík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)