Regie:
Andrzej KostenkoDrehbuch:
Jaroslaw SokólMusik:
Jacek WąsowskiBesetzung:
Lucyna Malec, Piotr Skarga, Katarzyna Ankudowicz, Michal Filipiak, Stanisława Celińska, Marian Opania, Izabela Dąbrowska, Przemyslaw Sadowski, Krzysztof Zarzecki, Marcin Sztabiński (mehr)Folgen(13)
-
Losowanie (S01E01)
-
Przeprowadzka (S01E02)
-
Zebranie (S01E03)
-
Wizyta (S01E04)
-
Finansista (S01E05)
-
Parapet Party (S01E06)
-
Samochód (S01E07)
-
Sprzątaczka (S01E08)
-
Poświęcenie (S01E09)
-
Czynsz (S01E10)
-
Galernica (S01E11)
-
Laska (S01E12)
-
Grupa (S01E13)
Besetzung
Lucyna Malec
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Piotr Skarga
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Katarzyna Ankudowicz
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Michal Filipiak
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Chyłka - Zaginięcie (2018) (Serie)
Kruk (2018) (Serie)
Stanisława Celińska
Polen
Beste Serien:
Alternatywy 4 (1983) (Serie)
13 posterunek (1997) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Marian Opania
Polen
Beste Serien:
Dekalog (1989) (Serie)
Do przerwy 0:1 (1969) (Serie)
Stawka większa niż życie (1968) (Serie)
Izabela Dąbrowska
Polen
Beste Serien:
13 posterunek (1997) (Serie)
Das Grab im Wald (2020) (Serie)
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Przemyslaw Sadowski
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Naznaczony (2009) (Serie)
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Krzysztof Zarzecki
Polen
Beste Serien:
Ślepnąc od świateł (2018) (Serie)
Odwilż (2022) (Serie)
Das Grab im Wald (2020) (Serie)
Marcin Sztabiński
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Im Sumpf (2018) (Serie)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (Serie)
Krystyna Rutkowska-Ulewicz
Beste Serien:
13 posterunek (1997) (Serie)
Die Spione von Warschau (2013) (Serie)
Magiczne drzewo (2003) (Serie)
Grzegorz Czepułkowski
Polen
Beste Serien:
Naznaczony (2009) (Serie)
Ultraviolet (2017) (Serie)
Przepis na życie (2011) (Serie)
Marek Bogucki
Polen
Beste Serien:
Czas honoru (2008) (Serie)
Klangor - Ein Mädchen verschwindet spurlos (2021) (Serie)
Szadź (2020) (Serie)
Wojciech Skibinski
Polen
Beste Serien:
Mistrz i Małgorzata (1988) (Serie)
Czas honoru (2008) (Serie)
13 posterunek (1997) (Serie)
Tomasz Karolak
Polen
Beste Serien:
Rodzinka.pl (2011) (Serie)
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Katarzyna Skrzynecka
Polen
Beste Serien:
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Krzysztof Stelmaszyk
Polen
Beste Serien:
Mistrz i Małgorzata (1988) (Serie)
Czas honoru (2008) (Serie)
Das Grab im Wald (2020) (Serie)
Robert Rozmus
Polen
Beste Serien:
Świat według Kiepskich (1999) (Serie)
Prawo Agaty (2012) (Serie)
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
Emilian Kaminski
Polen
Beste Serien:
Na dobre i na złe (1999) (Serie)
M jak miłość (2000) (Serie)
Maciej Wierzbicki
Polen
Beste Serien:
Rodzinka.pl (2011) (Serie)
Das Grab im Wald (2020) (Serie)
Magiczne drzewo (2003) (Serie)