Besetzung
Slávo Záhradník
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (Fernsehfilm)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Ivan Letko
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Živý bič (1966) (Fernsehfilm)
Mastný hrniec (1991) (Fernsehfilm)
Otec (1994) (Fernsehfilm)
Viktor Blaho
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Hernani (1967) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Naďa Kotršová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ujo Váňa (1998) (Theateraufzeichnung)
Zypa Cupak (1976) (Fernsehfilm)
Portrét Doriana Graya (1987) (Fernsehfilm)
Oľga Vronská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Na Bukvovom dvore (1993) (Fernsehfilm)
Jarmila Koleničová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Louis Pasteur (1977) (Fernsehfilm)
Mŕtve duše (1971) (Fernsehfilm)
Ida Rapaičová
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Kubo (1965) (Fernsehfilm)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (Fernsehfilm)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Vlado Müller
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Fernsehfilm)
Der Tod heißt Engelchen (1963)
Medená veža (1970)
Oľga Zöllnerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Koniec a začiatok (1968) (Fernsehfilm)
Na Bukvovom dvore (1993) (Fernsehfilm)
Das Lied von der grauen Taube (1961)
Dušan Blaškovič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
František Kovár
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Adolf Eichmann (1988) (Fernsehfilm)
Tisícročná včela (1983)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Viliam Polónyi
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Rok na dedine (1967) (Fernsehfilm)
Tisícročná včela (1983)
Jozef Cút
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Balada o siedmich obesených (1968) (Fernsehfilm)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Štyridsaťštyri (1957)
Milan Hrabinský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Štyridsaťštyri (1957)
322 (1969)
Niet inej cesty (1968)
Ľubo Roman
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Sonne im Netz (1962)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Vladimír Kostovič
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Štyridsaťštyri (1957)
Igor Čilík
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (Fernsehfilm)
Kubo (1965) (Fernsehfilm)
Dana Kákošová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Prípad Barnabáš Kos (1964)
Eygletiérovci (1986) (Fernsehfilm)
Orol a lastovička (1977) (Fernsehfilm)
Eduard Bindas
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Janosik, Held der Berge (1963)
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Július Vašek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Medená veža (1970)
Balada o siedmich obesených (1968) (Fernsehfilm)