Besetzung
Ivan Krajíček
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Nebeští jezdci (1968)
Husári (1966) (Fernsehfilm)
Oldo Hlaváček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Karol Machata
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mitternachtsmesse (1962)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Stíny horkého léta (1977)
František Dibarbora
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Pštrosí večierok (1969) (Fernsehfilm)
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Marian Labuda
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Všichni moji blízcí (1999)
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Ivan Krivosudský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Štyridsaťštyri (1957)
Ctibor Filčík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Pštrosí večierok (1969) (Fernsehfilm)
Janosik, Held der Berge (1963)
Juraj Sarvaš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Janosik, Held der Berge (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Hernani (1967) (Fernsehfilm)
Karol Skovay
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Statočný zlodej (1958)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Posledná bosorka (1957)
Anton Mrvečka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Ženský zákon (1967) (Fernsehfilm)
Naši synovia (1975) (Serie)
Štefan Kvietik
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Medená veža (1970)
Der Boxer und der Tod (1962)
Viliam Polónyi
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Rok na dedine (1967) (Fernsehfilm)
Tisícročná včela (1983)
Ivan Mistrík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Medená veža (1970)
Elo Romančík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Die Hexenjagd (1969)
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Slávo Záhradník
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (Fernsehfilm)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Ondriš Jariabek
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Zbojník Jurko (1976)
Vlado Müller
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Fernsehfilm)
Der Tod heißt Engelchen (1963)
Medená veža (1970)
Jozef Kroner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Geschäft in der Hauptstraße (1965)
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Rysavá jalovica (1970) (Fernsehfilm)
Leopold Haverl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Der Boxer und der Tod (1962)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Soňa Valentová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Portrét Doriana Graya (1969) (Fernsehfilm)