Regie:
Jakub WehrenbergMitwirkende:
Tomáš Měcháček (Moderator), Aleš Háma, Halina Pawlowská, Adéla Gondíková, Marek Taclík, Martin Dejdar, Michaela Maurerová, Petra Černocká, Pavel Nečas, Arnošt Goldflam, Sandra Pogodová (mehr)Mitwirkende
Tomáš Měcháček (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Vosto5: Pérák (2020) (Theateraufzeichnung)
Protektor (2009)
Aleš Háma
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Periferie (1996) (Fernsehfilm)
Vůně vanilky (2001) (Fernsehfilm)
Halina Pawlowská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie) - Moderator*in
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Adéla Gondíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Klauni a vlastenci (1991) (Fernsehfilm)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Marek Taclík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dukla 61 (2018) (Fernsehfilm)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Martin Dejdar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
45 let Ypsilonky (2011) (Theateraufzeichnung)
Michaela Maurerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
P.F. 77 (2003) (Fernsehfilm)
Poslední motýl (1990)
Lakomec (2003) (Fernsehfilm)
Petra Černocká
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Ich habe Einstein umgebracht (1969)
Pavel Nečas
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tři sestry (2010) (Theateraufzeichnung)
Čaj u královny (2008) (Theateraufzeichnung)
Arnošt Goldflam
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Das Erbe oder: Fuckoffjungsgutntag (1992)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Sandra Pogodová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (Fernsehfilm)
Petr Vondráček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ženy v běhu (2019)
Der Fotograf (2015)
Adéla ještě nevečeřela (2010) (Theateraufzeichnung)
Helena Vondráčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Märchen von Hans und Marie (1980)
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (Konzert)
Richard Genzer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (Konzert)
Berenika Kohoutová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Koncert pro Martu (2022) (Konzert)
Fair Play (2014)
My Sunny Maad (2021)
Josef Polášek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zlatá šedesátá (2015) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Protektor (2009)
Tereza Dočkalová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
294 statečných (2022) (Theateraufzeichnung)
Ruská zavařenina (2015) (Theateraufzeichnung)
Oktopus (2023) (Serie)
Jana Paulová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
S Pydlou v zádech (1985) (Theateraufzeichnung)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (Theateraufzeichnung)
Otakar Brousek ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Záhada (2011) (Theateraufzeichnung)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
David Novotný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Oblomov (2002) (Theateraufzeichnung)
Teremin (2010) (Theateraufzeichnung)
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)