Regie:
Jaroslav HanušDrehbuch:
Jan MíkaKamera:
Jan OstenMusik:
Miroslav KořínekBesetzung:
Tomáš Töpfer, Kateřina Macháčková, Kateřina Kaira Hrachovcová, Petr Hradil, Jiřina Jirásková, Vlastimil Brodský, Blanka Bohdanová, Josef Vinklář, Pavel Soukup, Jaroslava Obermaierová (mehr)Folgen(26)
-
Královské bydlení (S01E01)
-
Rodiče a děti (S01E02)
-
Stěhování (S01E03)
-
Vyhazov (S01E04)
-
Sto padesát metrů čtverečních (S01E05)
-
Podraz (S01E06)
-
Konkurs (S01E07)
-
Klíční kost (S01E08)
-
Facka (S01E09)
-
Návrat ztraceného syna (S01E10)
-
Operace (S01E11)
-
Závěť (S01E12)
-
Čtyřicet plus jedna (S01E13)
-
Školka (S01E14)
-
Trestní oznámení (S01E15)
-
U konce s dechem (S01E16)
-
Ředitelka (S01E17)
-
Havárie (S01E18)
-
Výpověď (S01E19)
-
Svedený a opuštěný (S01E20)
-
Ukazatel směru (S01E21)
-
Neposkvrněné početí (S01E22)
-
Přemysl Otakar II. (S01E23)
-
Host do domu (S01E24)
-
Kdo s koho (S01E25)
-
Konečně začátek (S01E26)
Besetzung
Bohdan Tůma
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Čtyřlístek (2024) (Serie)
Karel Bělohradský
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Jaroslav Sypal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Draculův švagr (1996) (Serie)
Andrea Elsnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Prima sezona (1994) (Serie)
Ilona Jirotková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Pan Tau (1971) (Serie)
Novinárske rozprávky (1977) (Serie)
Klára Hanušová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Až po uši (2014) (Serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Život na zámku (1995) (Serie)
Květa Kulišová
Beste Serien:
Život na zámku (1995) (Serie)
Lubomír Kostelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Libor Žídek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Pražský písničkář (1997) (Serie)
Eva Režnarová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Petr Hruška
Beste Serien:
Život na zámku (1995) (Serie)
Jiří Havel
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Gabriela Hyrmanová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tři králové (1998) (Serie)
Draculův švagr (1996) (Serie)
Místo nahoře (2004) (Serie)
Pavlína Mourková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Tereza Jirásková
Beste Serien:
Pražský písničkář (1997) (Serie)
Život na zámku (1995) (Serie)
Luděk Nešleha
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Vladimír Krška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Věra Bublíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Jana Staňková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Sever (2019) (Serie)
Miloš Kopecký
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Ctná paní Lucie (1972) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie) - Schauspieler*in, Moderator*in