Sanitka
Regie:
Jiří AdamecDrehbuch:
Jiří HubačKamera:
Juraj ŠajmovičBesetzung:
Jaromír Hanzlík, Zlata Adamovská, Eva Hudečková, Pavel Zedníček, Miroslav Zounar, Tomáš Juřička, Ivana Andrlová, Ota Sklenčka, Josef Karlík, Vladimír Dlouhý, Svatopluk Skopal, Josef Vinklář (mehr)Besetzung
Zdeněk Dušek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Míla Myslíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Věra Galatíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Petr Pospíchal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Jiří Pleskot
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Karel Heřmánek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Vladimír Krška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Alois Švehlík
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Zdeněk Žák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Jana Bermanová
Beste Serien:
Sanitka (1984) (Serie)
Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984) (Serie)
Paragrafy na kolech (1984) (Serie)
Simona Stašová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Daniela Bartáková
Rumänien
Beste Serien:
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Die Tintenfische aus dem zweiten Stock (1986) (Serie)
Sanitka (1984) (Serie)
Vanda Švarcová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Sanitka (1984) (Serie)
Václav Kaňkovský
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Michal Suchánek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Jan Vávra
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sanitka (1984) (Serie)
Černá země (1985) (Serie)
Novinárske rozprávky (1977) (Serie)
Iva Hüttnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Jitka Malíková
Beste Serien:
Draculův švagr (1996) (Serie)
Sanitka (1984) (Serie)
Redakce (2004) (Serie)
Václav Syřiště
Tschechoslowakei