Regie:
Jiří Diarmaid NovákDrehbuch:
Jaroslav SauerKamera:
Petr HojdaMusik:
René RyparBesetzung:
Petra Hřebíčková, Karel Zima, Jan Dolanský, Marek Taclík, Ondřej Pavelka, Jiří Ployhar ml., Zdeněk Godla, Tomáš Jeřábek, Eva Leinweberová, Petr Vaněk (mehr)Inhalte(1)
A winning lottery ticket offers a better life for Cenda and Jana, but it also disrupts their loving relationships and attracts unwanted new friends. (Netflix)
Besetzung
Petra Hřebíčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Maryša (2010) (Theateraufzeichnung)
Ochránce (2021) (Serie)
Karel Zima
Tschechoslowakei
Beste Filme:
České století (2013) (Serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Fernsehfilm)
...und es kommt noch schlimmer (2007)
Jan Dolanský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (2006) (Theateraufzeichnung)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Fernsehfilm)
Lakomec (2003) (Fernsehfilm)
Marek Taclík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dukla 61 (2018) (Fernsehfilm)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Operace Silver A (2007) (Fernsehfilm)
Ondřej Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
Naši furianti (2006) (Theateraufzeichnung)
Jiří Ployhar ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Zdeněk Godla
Tschechoslowakei
Tomáš Jeřábek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Dechovka (2016) (Theateraufzeichnung)
Vosto5: Pérák (2020) (Theateraufzeichnung)
Eva Leinweberová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Tancuj Matyldo (2023)
Leergut (2007)
Petr Vaněk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Vosto5: Pérák (2020) (Theateraufzeichnung)
Leonard Bernstein: Mše (2018) (Theateraufzeichnung)
Markéta Hrubešová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Lady Macbeth Mcenského újezdu (1992)
Leoš Noha
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Protektor (2009)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Nevinné lži (2013) (Serie)
David Novotný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Oblomov (2002) (Theateraufzeichnung)
Teremin (2010) (Theateraufzeichnung)
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Pavel Slabý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nikita (1990)
Kandidát (2013)
Die unerträgliche Leichtigkeit des Seins (1988)
Petr Kotvald
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hity 89 (1989) (Konzert)
Štěstí je krásná věc (2020)
Muzikál aneb Cesty ke štěstí (2016)
Martin Písařík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ztracená brána (2012) (Serie)
Městem chodí Mikuláš (1992) (Fernsehfilm)
Obraz Doriana Graye (2010) (Theateraufzeichnung)
Lukáš Příkazký
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Swingtime (2007) (Fernsehfilm)
Michal Novotný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Famílie (2010) (Theateraufzeichnung)
Réka Dérzsi
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tannbach (2015) (Serie)
Toman (2018)
Nedodržaný sľub (2009)
Ester Geislerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Samota (2001) (Fernsehfilm)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Krev zmizelého (2006) (Serie)