Russland,
(2016–2018), 30 h 40 min
(Minutenlänge: 46 min)
Folgen(40)
-
Zemelnyj vopros (S16E31)
-
Čuvstvo sobstvennosti (S16E32)
-
Něotložnoje delo (S16E33)
-
Banda (S16E34)
-
Kredit doverija (S16E35)
-
Soblazn (S16E36)
-
Sjurpriz iz bagaža (S16E37)
-
Staraja istorija (S16E38)
-
Bylo, da splylo (S16E39)
-
Nadojevšij dolg (S16E40)
Besetzung
Nikolay Solovyov
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Kirill Kuznetsov
Beste Serien:
Kuchňa (2012) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Evgeniya Sviridova
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Aleksandr Udalov
Beste Serien:
Ladoga (2014) (Serie)
Chožděnije po mukam (2017) (Serie)
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Aleksandr Petrov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Šerlok Cholms (2013) (Serie)
Aleksey Mantsygin
Sowjetunion
Beste Serien:
Trockij (2017) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Valeriy Smekalov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Oleg Yudin
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Ekaterina Cherepanova
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Oleg Korpachev
Sowjetunion
Beste Serien:
Chožděnije po mukam (2017) (Serie)
Trockij (2017) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Sergey Rybin
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Aleksandr Matveev
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Igor Mosyuk
Beste Serien:
Ladoga (2014) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Sergey Chetvertkov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Константин Анисимов
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Yuliya Molchanova
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Aleksandr Semyonov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Galina Mochalova
Sowjetunion
Beste Serien:
Master i Margarita (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Šerlok Cholms (2013) (Serie)
Артур Федынко
Sowjetunion
Beste Serien:
Trockij (2017) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Andrey Kondratev
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)