Drehbuch:
Tomáš MagnusekKamera:
Pavel MědílekBesetzung:
Tereza Petrášková, Tomáš Magnusek, Kateřina Macháčková, Miloslav Mejzlík, Regina Rázlová, Libuše Švormová, Martin Dejdar, Igor Bareš, Jan Šťastný (mehr)Folgen(10)
Besetzung
Felix Slováček
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Čechovi (2019) (Serie)
Josef Zíma
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Pražský písničkář (1997) (Serie)
Grandsupertingltangl (1969) (Serie)
Vlastimil Harapes
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Wolfgang A. Mozart (1991) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Antonie Talacková Barešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Rudolf Hrušínský ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Zirkus Humberto (1988) (Serie)
Vilém Udatný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Marie Drahokoupilová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Frankensteins Tante (1987) (Serie)
Haldy (1973) (Serie)
Jiří Klem
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Karel Hábl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Karel Richter
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Stopy života (2013) (Serie)
Příkopy (2007) (Serie)
Antonín Hardt
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Jan Přeučil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Eva Hrušková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Psí povídání (1985) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Strom pohádek (1987) (Serie)
Zuzana Stirská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Stopy života (2013) (Serie)
Cyranův ostrov (2009) (Serie)
Čechovi (2019) (Serie)
Leonard Stirský Hädler
Deutschland
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Matematika zločinu (2023) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Robin Sobek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Růžena Merunková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Zahrada (1974) (Serie)
Třešňová babička (1977) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Milada Thérová
Beste Serien:
Čechovi (2019) (Serie)
Jakub Ticháček
Beste Serien:
Čechovi (2019) (Serie)
Rodinné vztahy (2018) (Serie)
Jaroslava Obermaierová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Anča a Pepík (2017) (Serie)