Folgen(34)
-
Rodinná idyla (S02E01)
-
Můj brácha má super bráchu (S02E02)
-
Kdo je kdo? (S02E03)
-
Pokažený dítě (S02E04)
-
Metoda zrcadlení (S02E05)
-
Jsem opravdu vadnej? (S02E06)
-
Aféra s dolarem (S02E07)
-
Želva puk (S02E08)
-
Pod tlakem (S02E09)
-
Bohyně důchodového výměru (S02E10)
-
Pomalé pohyby (S02E11)
-
Mise na Mars (S02E12)
-
Všivá invaze (S02E13)
-
Boj o důvěru (S02E14)
-
Podivný případ se psem (S02E15)
-
Ztracená hrdinka (S02E16)
-
Šťastná rodina (S02E17)
-
Rodina nebo peníze (S02E18)
-
Nejhezčí dárek (S02E19)
-
Dar - nedar (S02E20)
-
Příliš mnoho dětí (S02E21)
-
Šílená fanynka (S02E22)
-
Seznamte se, prosím (S02E23)
-
Kouzelná žába (S02E24)
-
Lidské bingo (S02E25)
-
Mandlová bábovka a nový nápadník (S02E26)
-
Láska je láska (S02E27)
-
Prasátko a prase (S02E28)
-
Sázka je sázka (S02E29)
-
Jede traktor (S02E30)
Besetzung
Tomáš Tobola
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Magdaléna Bianka Ištoková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Adéla Gondíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Škoda lásky (2013) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Lukáš Král
Beste Serien:
Genius (2017) (Serie)
České století (2013) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Petr Cemper
Tschechien
Beste Serien:
První republika (2014) (Serie)
Stopy života (2013) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Zbyněk Šporc
Beste Serien:
Rédl (2018) (Serie)
Clona (2014) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Jana Durčáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Linka (2019) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Cukrárna (2010) (Serie)
Vojtěch Vodochodský
Tschechien
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Petr Jeništa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Tomáš Petrák
Tschechien
Beste Serien:
Národní házená (2022) (Serie)
Jedna rodina (2022) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Alexander Borodin
Beste Serien:
Modré stíny (2016) (Serie)
Ententýky (2012) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Petr Ryšavý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Všechny moje lásky (2015) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Erik Demko
Beste Serien:
Božena (2021) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Josef Kubáník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
Temný Kraj (2017) (Serie)
Ctirad Götz
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Mária Dolanská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Berenika Suchánková
Beste Serien:
Národní házená (2022) (Serie)
Odznak Vysočina (2022) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Daniel Margolius
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Hořký svět (2022) (Serie)
Dagmar Bláhová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Jana Eyrová (1972) (Serie)
Children of Dune (2003) (Serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)