Folgen(80)
-
Šťastná myšlenka (S01E31)
-
První polibek je nejsladší (S01E32)
-
Štěstí ve spreji (S01E33)
-
Láska kvete v každém věku (S01E34)
-
Rodinná fotka (S01E35)
-
Smutná princezna (S01E36)
-
Čáp, vrány a dudlíky (S01E37)
-
Host do domu (S01E38)
-
Dědictví po tetičce (S01E39)
-
Reality show (S01E40)
-
Všechno, co jste chtěli vědět o sexu (S01E41)
-
Hoří, má panenko (S01E42)
-
Zloděj a veterinář (S01E43)
-
Rodinný klan (S01E44)
-
Klidné spaní (S01E45)
-
Bez brýlí se brýle špatně hledají (S01E46)
-
Přírůstek do rodiny (S01E47)
-
Táta bez sukní (S01E48)
-
Upír nebo král (S01E49)
-
Víno, ženy, zpěv (S01E50)
-
Každý svého štěstí strůjcem (S01E51)
-
Konečně šťastná (S01E52)
-
Klec nám spadla (S01E53)
-
Na koho se můžeš spolehnout (S01E54)
-
Hladový jako herec (S01E55)
-
Obranná reakce (S01E56)
-
Druhá šance (S01E57)
-
Tibetská harmonie duše (S01E58)
-
Klíč ke štěstí (S01E59)
-
Čau lásko (S01E60)
Besetzung
James Honců
Beste Serien:
Strážmistr Topinka (2019) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Aleš Cibulka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Dobrá čtvrť (2005) (Serie)
Pavel Kříž
Tschechoslowakei
Beste Serien:
The Scarlet Pimpernel (1999) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Petr Pěknic
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Jana Kotrbatá
Tschechien
Beste Serien:
Osada (2021) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Poldové a nemluvně (2020) (Serie)
Jan Dolanský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Jaroslava Kretschmerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Gagman (1987) (Serie)
Tři spory (1981) (Serie)
Zita Morávková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Debora Štolbová
Beste Serien:
Rédl (2018) (Serie)
Das Verschwinden (2017) (Serie)
Náměstíčko (2004) (Serie)
Vojtěch Moravec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Krejzovi (2018) (Serie)
Adam Joura
Tschechien
Beste Serien:
Božena (2021) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
František Skopal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Ach, ty vraždy! (2010) (Serie)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (Serie)
Eva Čížkovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Hospoda (1996) (Serie)
Eva Reiterová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Jahody na stéble trávy (1984) (Serie)
Ein starkes Team (1994) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Sára Korbelová
Tschechien
Beste Serien:
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (Serie)
#martyisdead (2019) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Evžen Hájek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Hořký svět (2022) (Serie)
Nataša Gáčová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
#martyisdead (2019) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Vladimír Čema
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kriminálka Kraj (2022) (Serie)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (Serie)
Horná Dolná (2015) (Serie)
Marcela Kyselová
Beste Serien:
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)