Folgen(80)
-
Narozeninová překvápka (S01E01)
-
Množení králíků (S01E02)
-
Koza Květa (S01E03)
-
Svatba (S01E04)
-
Spi sladce, sysle (S01E05)
-
Ty jsi šéf (S01E06)
-
Realitní agent nikdy nespí (S01E07)
-
Žihadla a detektivové (S01E08)
-
Maso za maso (S01E09)
-
Rozhuda (S01E10)
-
Jak najít čichotupce (S01E11)
-
Na písknutí přiběhne (S01E12)
-
Rozbitý krunýř (S01E13)
-
Garážový výprodej (S01E14)
-
Nejchytřejší dům (S01E15)
-
Návštěva z personálního (S01E16)
-
Had v ráji (S01E17)
-
Provize a iluze (S01E18)
-
Televize nebo vězení (S01E19)
-
Tajemství (S01E20)
-
Kdo je tady blázen? (S01E21)
-
Trable s rodokmenem (S01E22)
-
Lepší matka nebo babička? (S01E23)
-
Lékařovy nové šaty (S01E24)
-
Mám prima bráchu (S01E25)
-
Pěšky v protisměru (S01E26)
-
Ať straší duchové! (S01E27)
-
Psí život (S01E28)
-
Dům na prodej (S01E29)
-
Alkoholik a cesta ke hvězdám (S01E30)
Besetzung
James Honců
Beste Serien:
Strážmistr Topinka (2019) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Aleš Cibulka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Dobrá čtvrť (2005) (Serie)
Pavel Kříž
Tschechoslowakei
Beste Serien:
The Scarlet Pimpernel (1999) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Petr Pěknic
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Jana Kotrbatá
Tschechien
Beste Serien:
Osada (2021) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Poldové a nemluvně (2020) (Serie)
Jan Dolanský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Jaroslava Kretschmerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Gagman (1987) (Serie)
Tři spory (1981) (Serie)
Zita Morávková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Debora Štolbová
Beste Serien:
Rédl (2018) (Serie)
Das Verschwinden (2017) (Serie)
Náměstíčko (2004) (Serie)
Vojtěch Moravec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Krejzovi (2018) (Serie)
Adam Joura
Tschechien
Beste Serien:
Božena (2021) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
František Skopal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Ach, ty vraždy! (2010) (Serie)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (Serie)
Eva Čížkovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Hospoda (1996) (Serie)
Eva Reiterová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Jahody na stéble trávy (1984) (Serie)
Ein starkes Team (1994) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Sára Korbelová
Tschechien
Beste Serien:
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (Serie)
#martyisdead (2019) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Evžen Hájek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Hořký svět (2022) (Serie)
Nataša Gáčová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
#martyisdead (2019) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Vladimír Čema
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kriminálka Kraj (2022) (Serie)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (Serie)
Horná Dolná (2015) (Serie)
Marcela Kyselová
Beste Serien:
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)