Besetzung
Martin Gregor
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Das Geschäft in der Hauptstraße (1965)
Janosik, Held der Berge (1963)
Ivan Mistrík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Medená veža (1970)
Vlado Durdík st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pštrosí večierok (1969) (Fernsehfilm)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Hernani (1967) (Fernsehfilm)
František Dibarbora
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Pštrosí večierok (1969) (Fernsehfilm)
Die wahnsinnig traurige Prinzessin (1968)
Ján Klimo
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mitternachtsmesse (1962) - Erzähler
Janosik, Held der Berge (1963)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Jaroslav Rozsíval
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nebeští jezdci (1968)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Janosik, Held der Berge (1963)
Jozef Šándor
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Balada o siedmich obesených (1968) (Fernsehfilm)
Andersonvillský proces (1976) (Fernsehfilm)
Hernani (1967) (Fernsehfilm)
Ľudovít Ozábal
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Boxer und der Tod (1962)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Dobrodružstvo pri obžinkoch (1968) (Fernsehfilm)
Marián Gallo
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Štyridsaťštyri (1957)
Anton Mrvečka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Ženský zákon (1967) (Fernsehfilm)
Naši synovia (1975) (Serie)
František Zvarík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Geschäft in der Hauptstraße (1965)
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Ida Rapaičová
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Kubo (1965) (Fernsehfilm)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (Fernsehfilm)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Eva Rysová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Portrét Doriana Graya (1969) (Fernsehfilm)
Staroružová dráma (1989) (Fernsehfilm)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (Fernsehfilm)
Emil Horváth st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Naši synovia (1975) (Serie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Leopold Haverl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Der Boxer und der Tod (1962)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Naďa Hejná
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Balada o siedmich obesených (1968) (Fernsehfilm)
Marketa Lazarová (1967)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Igor Hrabinský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maroško (1968) (Fernsehfilm)
Prázdniny u starej mamy (1976) (Fernsehfilm)
Smrť sa volá Engelchen (1960) (Fernsehfilm)
Bronislav Križan
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Kubo (1965) (Fernsehfilm)
Naši synovia (1975) (Serie)
Der Platz der Hl. Elisabeth (1965)
Vladimír Černý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Tisícročná včela (1983)
Janosik, Held der Berge (1963)
Juraj Kukura
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stíny horkého léta (1977)
Kukura (2014) (Theateraufzeichnung)
Demeterovci (1976) (Fernsehfilm)