Regie:
Gejza DezorzMusik:
Martin HasákBesetzung:
Alexander Bárta, Petra Vajdová, Miroslav Noga, Táňa Radeva, Gregor Hološka, Ondrej Kovaľ, Stanislav Pitoňák, Eugen Libezniuk, Peter Cibula (mehr)Folgen(8)
-
Panenka Mária (E01)
-
Malá banková lúpež (E02)
-
Mŕtvy muž v poli (E03)
-
Vražda naslepo (E04)
-
Zmiznutá (E05)
-
Futbalista (E06)
-
Tvrdá výchova (E07)
-
Hráč (E08)
Besetzung
Anton Šulík ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Hotel (2018) (Serie)
Mária Breinerová-Mačáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Vladimír Zboroň
Tschechoslowakei
Ľubomír Burgr
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Superhrdinovia (2014) (Serie)
Detektív Dušo (2018) (Serie)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (Serie)
Igor Šebesta
Beste Serien:
Za sklom (2016) (Serie)
Škola detektívky (1989) (Serie)
Susedia (2006) (Serie)
Michal Adam
Beste Serien:
Detektív Dušo (2018) (Serie)
Susedské prípady (2015) (Serie)
Zuzana Martinková Znášiková
Beste Serien:
Kavej: Z východu na západ (2019) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Delukse (2019) (Serie)
Daniel Junas
Tschechoslowakei
Ladislav Ladomirjak
Beste Serien:
Susedia (2006) (Serie)
Hranica (2022) (Serie)
Detektív Dušo (2018) (Serie)
Vladimír Rohoň
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Hotel (2018) (Serie)
Ako divé husi (2000) (Serie)
Daniela Kuffelová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Milenky (2018) (Serie)
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Barbora Palčíková
Slowakei
Beste Serien:
Detektív Dušo (2018) (Serie)
Rodinné prípady (2012) (Serie)
Ingrid Hanzelová Slobodová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Odsúdené (2009) (Serie)
Ochrancovia (2014) (Serie)
Detektív Dušo (2018) (Serie)
Barbora Čatlošová Drozdová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Marcel Šály
Beste Serien:
Zrada (2024) (Serie)
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Vlci (2018) (Serie)
Jozef Šimonovič ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
A. C. Dupin greift ein (1970) (Serie)
Tajomný ostrov (1984) (Serie)
Sršne v úli (1985) (Serie)
Kamil Kollárik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Websterovci (2017) (Serie)
Za mestskými múrmi (1998) (Serie)
Henrieta Jančišinová Kolláriková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Websterovci (2017) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Šťastná rybka (2022) (Serie)
Maroš Balážik
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Odsúdené (2009) (Serie)
Inspektor Max (2018) (Serie)
Vladimír Oktávec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Štúrovci (1991) (Serie)
Povstalecká história (1984) (Serie)