Russland,
2016, 42 h 45 min
(Minutenlänge: 38–42 min)
Folgen(64)
-
Svidětěl obviněnija (S02E01)
-
Vynužděnnaja mera (S02E02)
-
Zapach smerti (S02E03)
-
Stěčenije obstojatělstv (S02E04)
-
Tramvajnaja sjuita (S02E05)
-
Žertva operativnoj kombinacii (S02E06)
-
Blagimi i ně očeň namerenijami (S02E07)
-
Děpartament smerti (S02E08)
-
Něožidannyj rakurs (S02E09)
-
Vygodnoje predloženije (S02E10)
-
Prazdnik každyj děň (S02E11)
-
Galereja razdora (S02E12)
-
Korolevstvo krasoty (S02E13)
-
Zapreščjonnyje igry (S02E14)
-
Matěrinskij instinkt (S02E15)
-
Těatr načinajetsja s vešalki (S02E16)
-
Skoraja pomošč (S02E17)
-
Privet iz prošlogo (S02E18)
-
Něbo v almazach (S02E19)
-
Chimija s letalnym ischodom (S02E20)
-
Dětskaja ploščadka (S02E21)
-
Sila pravosudija (S02E22)
-
Kurjer (S02E23)
-
Medicinskoje vmešatělstvo (S02E24)
-
Semejnyje cennosti (S02E25)
-
Ljubov - smertělnaja bolezň (S02E26)
-
Doroga k "Rajskim beregam" (S02E27)
-
Čelovek bez lica (S02E28)
-
Složnyje otnošenija (S02E29)
-
Gaudeamus igitur (S02E30)
Besetzung
Kirill Ulyanov
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Šerlok Cholms (2013) (Serie)
Ekaterina Untilova
Sowjetunion
Beste Serien:
Jesenin (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Yuriy Galtsev
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Lyudmila Tatarova
Sowjetunion
Vladimir Ermilov
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Natalya Shaposhnikova
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Andrey Polishchuk
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Andrey Gulnev
Sowjetunion
Beste Serien:
Trockij (2017) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Dmitriy Trofimov
Sowjetunion
Sergey Vorobyov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Sergey Petrov
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Aleksey Pavlov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Andrey Gorbachyov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Антон Багмет
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Evgeniy Shumeyko
Sowjetunion
Beste Serien:
Kuchňa (2012) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)