Mitwirkende
Petr Novotný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Trhák (1980)
Cesta z města (2000)
Angelika (2007) (Theateraufzeichnung)
Petr Muk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Johanka z Arku (2003) (Theateraufzeichnung)
Galileo (2007) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Josef Vojtek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Kabát - Noc v Edenu (2019) (Konzert)
Tři mušketýři (2005) (Theateraufzeichnung)
Pavol Habera
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hity 89 (1989) (Konzert)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (Konzert)
Evanjelium o Márii (1992) (Theateraufzeichnung)
Václav Vydra nejml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Fernsehfilm)
Veronika Žilková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (Serie)
Deskový statek (2008) (Theateraufzeichnung)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Petr Janda
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (Videokompilation)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (Konzert)
Josef Carda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Jakub a jeho pán (2014) (Theateraufzeichnung)
La Dame d'Izieu (2007) (Fernsehfilm)
Jan Vančura
Tschechoslowakei
Beste Filme:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (Musikvideo)
Die Kirmes ist da (1973)
Údolí krásných žab (1973)
Martin Maxa
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tři mušketýři (2005) (Theateraufzeichnung)
Kleopatra (2003) (Theateraufzeichnung)
Le martyre de Saint Sébastien (1984) (Fernsehfilm)
Julian Záhorovský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Po čem muži touží 2 (2022)
Petr Kolář
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Johanka z Arku (2003) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Tři mušketýři (2005) (Theateraufzeichnung)
Leona Machálková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Šakalí léta (1993)
Adéla Gondíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Klauni a vlastenci (1991) (Fernsehfilm)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Bohuš Matuš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Monte Cristo (2002) (Theateraufzeichnung)
Dalibor Gondík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Noc rozhodnutí (1993) (Fernsehfilm)
Touha (2011) (Theateraufzeichnung)
Faust (1989) (Fernsehfilm)
Jana Boušková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rok na vsi (1995) (Theateraufzeichnung)
Kytice (2020) (Theateraufzeichnung)
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Vlasta Žehrová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Daniel Nekonečný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Jediná na světě (1995) (Fernsehfilm)
Perinbaba a Dva svety (2023)