Musik:
Tadeáš VěrčákBesetzung:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová (mehr)Staffel(5) / Folgen(204)
Besetzung
Simona Prasková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Eva Čížkovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Hospoda (1996) (Serie)
Karolína Lipowská
Beste Serien:
Pět let (2022) (Serie)
Pan profesor (2021) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Radim Novák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Filip Richtermoc
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Božena (2021) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Profesor T. (2018) (Serie)
Kamila Sedlárová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
Viet Anh Doan
Beste Serien:
Dabing Street (2018) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Thao Řípová
Tschechien
Beste Serien:
Národní házená (2022) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Josef Kubáník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
Temný Kraj (2017) (Serie)
Kateřina Jačková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Černá sanitka (2008) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Svatby v Benátkách (2014) (Serie)
Vladimír Škultéty
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Leoš Juráček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
#martyisdead (2019) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Petr Štěpán
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Hvězdičky (2018) (Serie)
Jaromír Nosek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)
Jana Sováková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
Ctirad Götz
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
David Prachař
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Žaneta Fuchsová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Slávek Bílský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Maria Theresia (2017) (Serie)