Folgen(34)
-
Kočka nebo miminko (S02E01)
-
Konec sněhové královny (S02E02)
-
Nabídka, která se neodmítá (S02E03)
-
Prázdninová nálada (S02E04)
-
Divadelní představení (S02E05)
-
Rodinné hodnoty (S02E06)
-
Únos (S02E07)
-
Velká intrika (S02E08)
-
Exit, Exil, Exodus (S02E09)
-
Je čas skončit (S02E10)
-
Unavené štěstí (S02E11)
-
Všechno je jinak (S02E12)
-
Omyl, otec spokojenosti (S02E13)
-
Lež má krátké nohy (S02E14)
-
Kohoutí zápasy (S02E15)
-
Hříchy minulosti (S02E16)
-
Nové perspektivy (S02E17)
-
Pokusy a omyly (S02E18)
-
Sex, láska a krutosti (S02E19)
-
Nečekaná přiznání (S02E20)
-
Nové auto (S02E21)
-
Televizní láska (S02E22)
-
První společná noc (S02E23)
-
Nová síla (S02E24)
-
Rozchod (S02E25)
-
Malá vítězství (S02E26)
-
Slepé střevo (S02E27)
-
Mike v ohrožení (S02E28)
-
Pády a pády (S02E29)
-
Mikův blbej den (S02E30)
Besetzung
Eva Čížkovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Hospoda (1996) (Serie)
Dana Batulková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Marek Tomažič
Beste Serien:
Třetí patro (1985) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Thao Řípová
Tschechien
Beste Serien:
Národní házená (2022) (Serie)
Vytoč mého agenta (2024) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
David Prachař
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Vasil Fridrich
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Jana Birgusová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Cukrárna (2010) (Serie)
Ulice (2005) (Serie)
Zdeněk Junák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Hvězdičky (2018) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Braňo Holiček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Zdeněk Velen
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Radomír Švec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Karolína Lipowská
Beste Serien:
Pět let (2022) (Serie)
Pan profesor (2021) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Vladimír Škultéty
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Roman Štolpa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Luboš Vrňata
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Eden (2005) (Serie)
Jan Krafka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Pan Tau (1971) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Evellyn Pacoláková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Kateřina Pindejová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Jana Radojčičová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Přísahám a slibuji (1990) (Serie)