Regie:
Alois MüllerKamera:
Jan PlesníkMusik:
Ladislav MatějkaBesetzung:
Jan Miller, František Řehák, Stanislav Šárský, Oldřich Slavík, Tomáš Jirman, Karel Vochoč, Soňa Dvořáková, Ivan Řehák, Jan Fišar, Stanislav Tříska, Bohuslav Čvančara, Alexej Pyško (mehr)Besetzung
Vendula Křížová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Devadesátky (2022) (Serie)
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Alena Procházková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Gazdina roba (1992) (Theateraufzeichnung)
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Libor Hruška
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Swingtime (2007) (Fernsehfilm)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Štěpánka Ranošová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (Fernsehfilm)
Arrowsmith (1997) (Serie)
Miroslav Horák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Fernsehfilm)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Věčný tulák (1990) (Fernsehfilm)
Oldřich Velen
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Alle guten Landsleute (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hana Lančíková
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Stavy rachotí (1983) (Serie)
Petra Jindrová
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Všichni moji blízcí (1999)
Alexandra Gasnárková
Beste Filme:
Její pastorkyně (2012) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jankove hračky (1984) (Fernsehfilm)
Kostas Zerdaloglu
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Fernsehfilm)
Trügerische Liebesspiele (1971)
Václav Antoš
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Marketa Lazarová (1967)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Únosy bez výkupného (1983) (Fernsehfilm)
Naděžda Letenská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Únosy bez výkupného (1983) (Fernsehfilm)
Věčný tulák (1990) (Fernsehfilm)
Arrowsmith (1997) (Serie)
Milan Šulc
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stíny horkého léta (1977)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Věčný tulák (1990) (Fernsehfilm)
Ivan Dědeček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Únosy bez výkupného (1983) (Fernsehfilm)
Záviš a Kunhuta (1985) (Fernsehfilm)
Principálka (1986) (Fernsehfilm)
Arnošt Borovec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Návštěva z vesmíru (1977) (Fernsehfilm)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Únosy bez výkupného (1983) (Fernsehfilm)
Marie Viková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Haldy (1973) (Serie)
Peklo s princeznou (2009)
Mimořádný případ (1989) (Fernsehfilm)
Pavel Handl
Beste Filme:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Noc nevěsty (1967)
Bumerang (1996)
Jan Mazák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lakomec (2020) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Josef Haukvic st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das gestohlene Luftschiff (1966)
Bláznova kronika (1964)
Herec (1988) (Fernsehfilm)
Věra Janků
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Fernsehfilm)
Vincenz Priessnitz (1999)