Mitwirkende:
Tereza Tobiášová (Moderator), Ondřej Havel (Moderator), Johan Mádr (Moderator), Ondřej Urban (Moderator), Natálie Kotková (Moderator), Milan Peroutka ml. (Moderator) (mehr)Mitwirkende
Tereza Tobiášová (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Z rodinného alba (2002) (Fernsehfilm)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (Serie)
Ondřej Havel (Moderator)
Tschechien
Beste Filme:
Das Massaker von Lidice (2011)
Vendeta (2011)
Čertoviny (2017)
Johan Mádr (Moderator)
Tschechien
Beste Filme:
Přání Ježíškovi (2021)
Ondřej Urban (Moderator)
Tschechoslowakei
Natálie Kotková (Moderator)
Tschechien
Beste Filme:
Lovci a oběti (2015)
Milan Peroutka ml. (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Fotograf (2015)
Ro(c)k podvraťáků (2006)
Špindl 2 (2019)
Nikola Čechová (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Zahradnictví: Nápadník (2017)
Martin Harich (Moderator)
Slowakei
Johny Machette (Moderator)
Tschechien
Jakub Kotek (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Experti (2006)
Vojtěch Drahokoupil (Moderator)
Tschechien
Beste Filme:
Nejslavnější české muzikály (2020) (Konzert)
Andílci za školou (2022)
Gabriela Heclová (Moderator)
Tschechien
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Der Installateur aus Tuchlovice (2016)
Pozadí událostí (2022) (Serie)
Ondřej Sokol
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Devadesátky (2022) (Serie)
Dámský krejčí (2012) (Theateraufzeichnung)
Deskový statek (2008) (Theateraufzeichnung)
Michal Suchánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Schneeglöckchen und Alleskönner (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Fernsehfilm)
Krajina s nábytkem (1986)
Richard Genzer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (Konzert)
Vladimir 518
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
10 let s ČT art (2023) (Konzert)
Vejška (2014)
James Cole
Tschechoslowakei
Jiří Mádl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Colette (2013)
Probudím se včera (2012)
Eva Podzimková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (Theateraufzeichnung)
Fair Play (2014)
Patrik "Rytmus" Vrbovský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (Konzert)
Invalid (2023)
Vojna policajtov (2024)