Regie:
Antonín DvořákKamera:
Vladimír OpletalMusik:
Václav ZahradníkBesetzung:
Naďa Konvalinková, Viktor Preiss, František Filipovský, Josef Vinklář, Alena Vránová, Zdeněk Řehoř, Regina Rázlová, Petr Oliva, Stanislava Bartošová, Ladislav Matějček, Marta Kučírková (mehr)Besetzung
Naďa Konvalinková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Adele hat noch nicht genachtmahlt (1978)
Noc pastýřů (1993) (Fernsehfilm)
Viktor Preiss
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Brouk v hlavě (2020) (Theateraufzeichnung)
Scapinova šibalství (1980) (Fernsehfilm)
František Filipovský
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Josef Vinklář
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Alena Vránová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Die stolze Prinzessin (1952)
Zdeněk Řehoř
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Dnes naposled (1958)
Regina Rázlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kolya (1996)
Petr Oliva
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Das Attentat (1964)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Záchvěv strachu (1984)
Stanislava Bartošová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dům na nebesích (1984) (Theateraufzeichnung)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Ladislav Matějček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die verlängerte Zeit (1984)
Kníže Václav (1995) (Fernsehfilm)
Karel Hynek Mácha (1982) (Fernsehfilm)
Marta Kučírková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Josef Bek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Láska jako trám (1967) (Fernsehfilm)
Bílá paní (1965)
Viktor Maurer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus - Director's Cut (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Lebemänner (1969)
Čestmír Řanda st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Marta Hrachovinová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Jungfrau und das Ungeheuer (1978)
Malý bílý koníček (1994)
In Stille gefangen (1996) (Fernsehfilm)
Václav Fišer
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Liebe nach Fahrplan (1966)
Mein Herr, Sie sind eine Witwe (1970)
Wer will Jessie umbringen? (1966)
Václav Stýblo
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Fernsehfilm)
Bratranec Pons (1973) (Fernsehfilm)
Stříbrný vítr (1954)
Ladislav Pešek
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Tři na lavičce (1978) (Fernsehfilm)
Jan Vágner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
České století (2013) (Serie)
Povídka malostranská (1981) (Fernsehfilm)
Ljuba Krbová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Tři spory (1981) (Serie)