Drehbuch:
Lucie Paulová, David Litvák, Jonáš Paul, Katharina Schmitt, Jiří Vaněk, Marek Hlavica (mehr)Musik:
Tadeáš VěrčákBesetzung:
Václav Postránecký, Lenka Termerová, Martin Stránský, David Prachař, Jitka Ježková, Iva Janžurová, Josef Dvořák, Zdeněk Žák, Vlasta Peterková, Václav Jílek, Michaela Dittrichová (mehr)Folgen(31)
-
Masopust patří maskám (S03E01)
-
Vylučovací metoda sblížení (S03E02)
-
Comeback (S03E03)
-
Plány a pikle (S03E04)
-
Překvapení s překvapením (S03E05)
-
Bojovky a soukromé bitvy (S03E06)
-
Problémy terapie (S03E07)
-
Hledá se řešení (S03E08)
-
Výlety (S03E09)
-
Nevítaná péče (S03E10)
-
Nové radosti, staré komplikace (S03E11)
-
Všechno je jinak (S03E12)
-
Uzavírání kapitol (S03E13)
-
Před cestou daleko (S03E14)
-
Skutečný poklad (S03E15)
-
V poslední chvíli (S03E16)
-
Nález ztraceného času (S03E17)
-
Otův nový bratr (S03E18)
-
Alternativní terapie (S03E19)
-
Konce a začátky a nečestné prostředky (S03E20)
-
Soudy a předsudky (S03E21)
-
Malé velké bílé lži (S03E22)
-
Ženské války (S03E23)
-
Uzavírání kapitol (S03E24)
-
Tajná mise (S03E25)
-
Nedobří lidé ještě žijí (S03E26)
-
Šmejdi znovu na scéně (S03E27)
-
V týlu nepřítele (S03E28)
-
Smilnění vs. smilování (S03E29)
-
Tajemství kozího chlívku (S03E30)
Besetzung
Linda Stránská
Beste Serien:
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Daniela Byrtusová
Tschechien
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Milan Duchek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Jan Pavel Filipenský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Charles II: The Power & the Passion (2003) (Serie)
Children of Dune (2003) (Serie)
Josef Carda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Dagmar Novotná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Lucie Březovská
Beste Serien:
Pět mrtvých psů (2016) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Místo nahoře (2004) (Serie)
Zuzana Stavná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Kristýna Hrušínská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Pionýři hororu (2013) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Kateřina Bláhová
Tschechien
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Pouť (2018) (Serie)
Špačkovi v síti času (2013) (Serie)
Josef Hervert
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Martina Bezoušková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Jitřní záře (2022) (Serie)
Počkej si na bílé štěstí (1987) (Serie)
Naďa Urbánková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (Serie)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Lucie Benešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Die Rückkehr der Märchenbraut (1993) (Serie)
Horákovi (2006) (Serie)
Kim Son Nguyen
Beste Serien:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Doktoři z Počátků (2013) (Serie)
Bohumír Starý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Tomáš Matonoha
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Eva Čížkovská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Hospoda (1996) (Serie)
Petr Stehlík
Beste Serien:
Herec (2020) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)