Mitwirkende
Libor Bouček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Svoboda 80 (2018) (Konzert) - Moderator
Královny popu na Karlštejně (2023) (Konzert) - Moderator
Nejslavnější české muzikály (2020) (Konzert) - Moderator
Karel Gott
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Marie Rottrová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (Konzert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (Konzert)
Miroslav Žbirka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (Konzert)
Miro Žbirka: 40 let na scéně (2020) (Konzert)
Hity 89 (1989) (Konzert)
Hana Zagorová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Karel Svoboda 65 (2004) (Konzert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (Konzert)
Hitparáda 60. let (2008) (Musikvideo)
Josef Vojtek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Kabát - Noc v Edenu (2019) (Konzert)
Tři mušketýři (2005) (Theateraufzeichnung)
Ewa Farna
Tschechien
Beste Filme:
K poctě Davida Stypky (2023) (Konzert)
Orangentage (2019)
Karel Gott 70 (2009) (Konzert)
Tereza Kostková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
La Dame d'Izieu (2007) (Fernsehfilm)
Ženy v běhu (2019)
David Matásek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Einzelgänger (2000)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Audience u královny (2021) (Theateraufzeichnung)
Taťjana Medvecká
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (Theateraufzeichnung)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Miroslav Etzler
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rok na vsi (1995) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Im Himmel ist auch Platz für Mäuse (2021)
Dana Batulková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Záhadná paní Savageová (1997) (Fernsehfilm)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Trampoty pana Humbla (1997) (Fernsehfilm)
Jitka Smutná
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rok na vsi (1995) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Igor Chmela
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Oblomov (2002) (Theateraufzeichnung)
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Martina Gavriely
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lovci a oběti (2015)
Marika Procházková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (Theateraufzeichnung)
Ptákovina (2009) (Theateraufzeichnung)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Pavel Batěk
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Devadesátky (2022) (Serie)
Dukla 61 (2018) (Fernsehfilm)
Vlasta Žehrová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Jitka Ježková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Báječná léta pod psa (1997)
iMucha Show (2022) (Theateraufzeichnung) - Erzähler