Besetzung
Ivan Palúch
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Das Ohr (1970)
Signum laudis (1980)
Ľubo Roman
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Raz, dva, tri (1985) (Fernsehfilm)
Sonne im Netz (1962)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Adolf Kohuth
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Duhová kulička (1985) (Fernsehfilm)
Zlá krev (1986) (Serie)
Krajina s nábytkem (1986)
Přemysl Matoušek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Návštěva z vesmíru (1977) (Fernsehfilm)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Fernsehfilm)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Karel Vochoč
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (Fernsehfilm)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Milan Šulc
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stíny horkého léta (1977)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Věčný tulák (1990) (Fernsehfilm)
Alexandra Gasnárková
Beste Filme:
Její pastorkyně (2012) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jankove hračky (1984) (Fernsehfilm)
Miroslav Horák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Fernsehfilm)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Věčný tulák (1990) (Fernsehfilm)
Ivan Dědeček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Únosy bez výkupného (1983) (Fernsehfilm)
Záviš a Kunhuta (1985) (Fernsehfilm)
Principálka (1986) (Fernsehfilm)
Zuzana Fišárková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Romeo, Julia und die Finsternis (1959)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Morgiana (1972)
Miloš Pavlín
Beste Filme:
Principálka (1986) (Fernsehfilm)
Nataša Baženová
Beste Filme:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Haldy (1973) (Serie)
Skús ma objať (1991) (Fernsehfilm)
Jana Vaňková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Blutspuren (1969)
Návštěva z vesmíru (1977) (Fernsehfilm)
Dagmar Veselá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Housata (1979)
Až se vrátíš... (1947)
Večer s Oskarem Nedbalem (1974) (Fernsehfilm)
Osvald Albín
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Kamenný řád (1975) (Serie)
Pláňata (1975) (Fernsehfilm)
Tanková brigáda (1955)
Václav Antoš
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Marketa Lazarová (1967)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Únosy bez výkupného (1983) (Fernsehfilm)
Vladimír Švabík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Die Hexenjagd (1969)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Ondřej Malý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Stanislav Malý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Udělení milosti se zamítá (2002) (Fernsehfilm)
Únosy bez výkupného (1983) (Fernsehfilm)
Arrowsmith (1997) (Serie)
Miloslav Holub
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Die Erfindung des Verderbens (1958)
Das Ohr (1970)
Baron Münchhausen (1961)