Mitwirkende
Pavel Zedníček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Tichá bolest (1990)
Jana Paulová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
S Pydlou v zádech (1985) (Theateraufzeichnung)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (Theateraufzeichnung)
Zdena Herfortová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Brouk v hlavě (1998) (Theateraufzeichnung)
La Vie en rose (2007)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Martin Dejdar
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
45 let Ypsilonky (2011) (Theateraufzeichnung)
Ota Jirák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muži v offsidu (2010) (Theateraufzeichnung)
Fimfárum Jana Wericha (2002)
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Bohumil Klepl
Sowjetunion
Beste Filme:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (Theateraufzeichnung)
Česká soda (1998)
Všichni moji blízcí (1999)
Tomáš Matonoha
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Wilde Bienen (2001)
Probudím se včera (2012)
Dana Morávková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kouř (1990)
Jakub a jeho pán (2014) (Theateraufzeichnung)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Bára Štěpánová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Geheimnis der Burg in den Karpaten (1981)
Tisícročná včela (1983)
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Valérie Zawadská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Kráva (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Petr Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Václav Vydra nejml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (Fernsehfilm)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Fernsehfilm)
Petra Černocká
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Ich habe Einstein umgebracht (1969)
Yvetta Blanarovičová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Vrať se do hrobu! (1989)
Travis (1996) (Fernsehfilm)
Jana Boušková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rok na vsi (1995) (Theateraufzeichnung)
Kytice (2020) (Theateraufzeichnung)
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Josef Alois Náhlovský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sanatorium (2009) (Theateraufzeichnung)
Miluji tě modře (2017)
Jak se krotí krokodýli (2006)
Alice Bendová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Báječná léta pod psa (1997)
Ritter aus Leidenschaft (2001)
Oběti (1999) (Serie)
Josef Carda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Jakub a jeho pán (2014) (Theateraufzeichnung)
La Dame d'Izieu (2007) (Fernsehfilm)
Vojtěch Bernatský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Little Otik (2000)
Milan Šteindler
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Česká soda (1998)