Regie:
Josef VondráčekDrehbuch:
Gustav OplustilMitwirkende:
Pavlína Filipovská (Moderator), Jiřina Steimarová, Bedřich Zelenka, Eva Hurychová, Jaroslava Kretschmerová, Ondřej Havelka, Miroslav Kořínek, Laďka Kozderková, Vladimír Hlavatý (mehr)Mitwirkende
Pavlína Filipovská (Moderator)
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Semafor - Největší hity (2005) (Videokompilation)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (Theateraufzeichnung)
Člověk z půdy (1961) (Theateraufzeichnung)
Jiřina Steimarová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Melde gehorsamst - Der brave Soldat Schwejk (1957)
Poslední muž (1934)
Bedřich Zelenka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Mezi nebem a zemí (1958)
Samorost (1983)
Eva Hurychová
Tschechoslowakei
Jaroslava Kretschmerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Ondřej Havelka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (Fernsehfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Miroslav Kořínek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Das Wildschwein ist los (1983)
Saturnin (1994)
45 let Ypsilonky (2011) (Theateraufzeichnung)
Laďka Kozderková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Liebe zwischen Regentropfen (1979)
Der fesche Hubert (1984)
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) (Fernsehfilm)
Vladimír Hlavatý
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Das Attentat (1964)
Stella Zázvorková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Kolya (1996)
Stanislav Procházka st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Chléb a písně (1971) (Fernsehfilm)
Café an der Hauptstraße (1953)
Milan Karpíšek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus - Director's Cut (1984)
Božská Ema (1979)
Netopýr (1961) (Fernsehfilm)
Jaroslav Štercl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Limonaden-Joe (1964)
Happy End (1967)
Arnošt Kavka
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Nevíte o bytě? (1947)
Dagmar Pecková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Bandité (1984) (Fernsehfilm)
10 let s ČT art (2023) (Konzert)
Carmen Y Carmen (2020) (Theateraufzeichnung)
František Filipovský
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Lišák Pseudolus (1960) (Fernsehfilm)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Ljuba Hermanová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Melde gehorsamst - Der brave Soldat Schwejk (1957)
Pan Jordán a Habada (1968) (Fernsehfilm)
Nezlobte dědečka (1934)
Jaroslav Čejka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Komödiantenwagen (1966)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Poločas štěstí (1984)
Lubomír Havlák st.
Tschechoslowakei