Staffel(2) / Folgen(28)
Besetzung
Marek Němec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Michaela Doležalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Docent (2023) (Serie)
Život na zámku (1995) (Serie)
Miloslav Maršálek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Tomáš Pospíšil
Beste Serien:
Mužketýři (2021) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Lída Hroudová
Beste Serien:
Přešlapy (2009) (Serie)
Zázraky života (2010) (Serie)
Magdalena Sidonová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Ladislav Dušek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Marek Pospíchal
Sowjetunion
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Jakub Šmíd
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zázraky života (2010) (Serie)
Nataša Gáčová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
#martyisdead (2019) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
David Máj
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Zuzana Zlatohlávková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Jiří Maryško
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Čeněk Koliáš
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Martin Veliký
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Napoleon (2002) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Milan Duchek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Lenka Ouhrabková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Znamení koně (2011) (Serie)
Judita Hansman
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Igor Adamec
Tschechoslowakei
Eva Kelemenová-Ziliziová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Útěk do Budína (2003) (Serie)
Zázraky života (2010) (Serie)