Regie:
Tomáš Váňa, Zdeněk Gawlik, Robert Bílý, Ján Novák, Jana Počtová, Tomáš Kábele, Bára Kopecká (mehr)Besetzung:
Stanislav Šárský, Jaromír Janeček, Olga Walló, Radek Fejt, Simona Postlerová, Karel Weinlich, Jiří Klem, Babrora Šanderová, Pavla Ucekajová, Miloš Horanský, Ondřej Batelka, Valérie Zawadská (mehr)Folgen(12)
-
Dobrovolný dárce hlasu (S11E01)
-
Zpříma do očí (S11E02)
-
Božský Bosňák (S11E03)
-
Míťa (S11E04)
-
Tatíček profesor (S11E05)
-
Poslední leč Josefa Langmilera (S11E06)
-
Jak je důležité míti Hraboše (S11E07)
-
Sukovitá duše (S11E08)
-
Fenomén Meryčka (S11E09)
-
Malý Velký muž (S11E10)
-
Slušňák mu sluší (S11E11)
-
Walda (S11E12)
Besetzung
Věra Jordánová
Tschechoslowakei
Táňa Fischerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Konec velkých prázdnin (1996) (Serie)
Stopy života (2013) (Serie)
Jan Fischer
Tschechoslowakei
Antonie Hegerlíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Zdeněk Řehoř
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Krkonošské pohádky (1974) (Serie)
Zahrada (1974) (Serie)
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Karel Štědrý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
Eva Pilarová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Grandsupertingltangl (1969) (Serie)
Stopy života (2013) (Serie)
Helena Vondráčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Susedia (2006) (Serie)
Kristian Kodet
Tschechoslowakei
Karel Gott
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie) - Arch.
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
Waldemar Matuška (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (Serie)
Dobrodružství šesti trampů (1969) (Serie)
O pradědečkovi (1965) (Serie)
Jitka Zelenohorská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Olga Blechová-Matušková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Jaroslava Vysloužilová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Haldy (1973) (Serie)
Advokát ex offo (1988) (Serie)
Jiří Datel Novotný
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Ladislav Vymětal
Tschechoslowakei
Jaromír Hanzlík (Arch.)
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Jiří Černý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Černí andělé (2001) (Serie)
Kamila Moučková
Tschechoslowakei