Familie
Tschechien,
1996, 25 min
Kamera:
Vít BělohradskýMitwirkende:
Jarmila Balážová (Moderator), Zdeněk Eška (Moderator), Michaela Maurerová (Moderator), Zora Jandová (Moderator), Tomáš Přenosil (Moderator), Alena Červenková (Moderator), Jan Musil (mehr)Mitwirkende
Jarmila Balážová (Moderator)
Zdeněk Eška (Moderator)
Michaela Maurerová (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
P.F. 77 (2003) (Fernsehfilm)
Poslední motýl (1990)
Lakomec (2003) (Fernsehfilm)
Zora Jandová (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Život bez konca (1982) (Serie)
Babylon (2002) (Theateraufzeichnung)
Tomáš Přenosil (Moderator)
Alena Červenková (Moderator)
Jan Musil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tajemství staré bambitky (2011) (Fernsehfilm)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Petr Šmolka
Tschechoslowakei
Lejla Abbasová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Chroniken von Narnia - Prinz Kaspian von Narnia (2008)
Doblba! (2005)
Martha Issová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dukla 61 (2018) (Fernsehfilm)
Ochránce (2021) (Serie)
Im Himmel ist auch Platz für Mäuse (2021)
Jiří Lábus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
U Tlučhořů (2010) (Theateraufzeichnung)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Ota Jirák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muži v offsidu (2010) (Theateraufzeichnung)
Fimfárum Jana Wericha (2002)
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Filip Cíl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
BrainStorm (2008) (Fernsehfilm)
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Bludičky (2010) (Fernsehfilm)
Ladislav Špaček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Prezident Blaník (2018)
Odcházení (2011)
Jan Pirk
Tschechoslowakei
Jan Kačer
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Das Tal der Bienen (1967)
Der Tod heißt Engelchen (1963)
Petr Kolečko
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Federer–Nadal (2023) (Theateraufzeichnung)
Jakub Prachař
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revival (2013)
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Václav Moravec
Tschechoslowakei