Regie:
Karel SmyczekKamera:
Antonín ChundelaMusik:
Marek EbenBesetzung:
Ondřej Pšenička, Vladimír Javorský, Oldřich Navrátil, Libuše Šafránková, Arnošt Goldflam, Veronika Petrová, Naďa Konvalinková, Jan Hartl (mehr)Folgen(7)
-
Velkoměsto (E01)
-
Pan Kercl (E02)
-
Zloději a loupežníci (E03)
-
Láska na dobírku (E04)
-
Přepadení (E05)
-
Zase doma (E06)
-
Poste restante (E07)
Besetzung
Marek Epstein
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hospoda (1996) (Serie)
Poste restante (2009) (Serie)
Zdeněk Žák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Valentina Thielová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Jana Pidrmanová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Marcela Augustová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ztracená brána (2012) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie) - Arch.
Poste restante (2009) (Serie)
Anna Kulovaná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ztracená brána (2012) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Zdeňka Keclíková
Beste Serien:
Oběti (1999) (Serie)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (Serie)
Ach, ty vraždy! (2010) (Serie)
Lucie Březovská
Beste Serien:
Pět mrtvých psů (2016) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Místo nahoře (2004) (Serie)
Josef Šebek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Johana Krtičková
Tschechien
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Špačkovi v síti času (2013) (Serie)
Poste restante (2009) (Serie)
Břetislav Farský
Beste Serien:
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (Serie)
Poste restante (2009) (Serie)
Lucie Tallerová
Beste Serien:
Špačkovi v síti času (2013) (Serie)
Poste restante (2009) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Jana Altmannová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Olga Schmidtová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Přísahám a slibuji (1990) (Serie)
Miluše Bittnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Jan Hraběta
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Josef Kubíček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Matěj Hádek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Ludmila Zábršová-Molínová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Pan Tau (1971) (Serie)
Jindřich Klaus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vzteklina (2018) (Serie)
Škoda lásky (2013) (Serie)
Poste restante (2009) (Serie)