Regie:
Ivo PaukertKamera:
Jindřich NovotnýMusik:
Václav ZahradníkBesetzung:
Milena Dvorská, Alois Švehlík, Pavlína Mourková, Jakub Wehrenberg, Jan Kanyza, Václav Mareš, Rudolf Hrušínský, Ota Sklenčka, Josef Langmiler, Jan Čenský, Gabriela Vránová, Dagmar Havlová (mehr)Folgen(47)
-
A zase ta škola (E01)
-
Den horníků (E02)
-
Rekonstrukce (E03)
-
Nečekané komplikace (E04)
-
Zlepšovák (E05)
-
Vyznamenání (E06)
-
Anonym (E07)
-
Brigáda (E08)
-
Mistři (E09)
-
Namlouvání (E10)
-
Rodičovské sdružení (E11)
-
Školní besídka (E12)
-
Návštěvníci (E13)
-
Oslava (E14)
-
Vyděrač (E15)
-
Přihláška na studia (E16)
-
Němá tvář (E17)
-
Výhra v loterii (E18)
-
Přeřazení (E19)
-
Lucii je dvacet let (E20)
-
Ministerská posila (E21)
-
Chystáme se na ples (E22)
-
Meze (E23)
-
Činže (E24)
-
Svetr z Itálie (E25)
-
Diář (E26)
-
Zimní rekreace (E27)
-
Slavíme MDŽ (E28)
-
Správná motivace (E29)
-
Aprílový žertík (E30)
Besetzung
Václav Helšus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Karel Hovorka ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Jana Šulcová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Věra Petáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Jana Eyrová (1972) (Serie)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (Serie)
Jana Viščaková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Besucher (1983) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Běla Jurdová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Anuše Pejskarová
Beste Serien:
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (Serie)
Nejmladší z rodu Hamrů (1975) (Serie)
Muž na radnici (1976) (Serie)
Olga Světelská
Beste Serien:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (Serie)
Václav Luks
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Tintenfische aus dem zweiten Stock (1986) (Serie)
Případy podporučíka Haniky (1989) (Serie)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (Serie)
Věra Kubánková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Perly (1978) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Vladimír Krška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Oldřich Vlček
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Pražský písničkář (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Lorna Homoláčová-Vančurová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Pan Tau (1971) (Serie)
Místo nahoře (2004) (Serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Vlastimil Zavřel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Zuzana Skalická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Michal Kocourek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
O mě se neboj (2022) (Serie)
Ladislav Mrkvička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Slávka Hozová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Jana Eyrová (1972) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Ladislav Potměšil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Věra Bublíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)